Back Cover
Allahindlus!

“Rahavahetajad”

5.55

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985761936 Kategooriad: , , , , Silt:

Ameerika pankade esikahekümnesse kuuluv Ameerika Esimene Kommertspank meenutas ehituselt katedraali. Pangahoone oli soliidne ja massiivne nagu Fort Knox. Hoiustajad usaldasid oma säästud rahuliku südamega sellesse panka. Ameerika Esimene Kommertspank oli seda tüüpi pank, kuhu hoistaksid oma raha sinagi.

Panga targa ja halastamatu asepresidendi Roscoe Heywardi vastandiks on Alex Vandervoort, kelle tähelepanu juhivad pangadusest aga kõrvale ta vaimuhaige naine Celia ja armastatu Margot Bracken – ühiskondlikult aktiivne advokaat, kes on lihtrahva hulgas väga populaarne. Alex esindab panga südametunnistust ning astub vastu juhtkonna poliitikale, mis põhineb ahnusel ja ohustab panga ning hoiustajate huve.

Panga ladvikuga manipuleerib rahvusvahelise gigandi Supranational Corporationi president G. G. Quartermain, hüüdnimega Suur George, kes kasutab panga juhtkonda ära oma isikliku mõjukuse suurendamiseks. Suure George´i käsutuses on luksusvilla Kariibi mere ääres, luksuslik lennuk ja ilusad naised, kelle ülesandeks on panganduskohtumistel osalejate elu mugavaks teha. See hõlmab ka seksi. Naiste hulgas paistab silma ahvatlev ja rõõmsameelne Avril.

Peajuhtkonnale järgmisel tasandil on panga filiaali juhataja Edwina D`Orsey, tark ja elukogenud naine, ning tema alluv Miles Eastin – omapäraste isiklike probleemidega noormees. Tema kuritegu juhatab meid sisse romaani põnevasse sündmustikku.

Romaan “Rahavahetajad” on köitev ja paneb lugeja kaasa mõtlema. Kuid eelkõige on see lugu, millega Arthur Hailey jätkab oma traditsioone – kirjutada kaasakiskuvalt ja meisterlikult.

Sari: MenukirjanikeSari

Tootja

Arthur Hailey

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

493

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2000

Lehekülgi

400

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Ruth Vestel

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Rahavahetajad””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.