See on rohi
See on rohi
Back Cover

“See on rohi”

1.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Kategooriad: , , Silt:

Käesolevas raamatus kohtub eesti lugeja uuesti austraalia kaasaegse kirjaniku Alan Marshalliga, kelle esimene autobiograafiline teos – “Ma suudan hüpata üle lompide – ilmus eesti keelde tõlgituna 1963. aastal ja võitis endale eriti noorte lugejate hulgas palju sõpru. “See on rohi…” jätkab kirjaniku jutustust tema enese elust, sedapuhku juba enam täiskasvanud lugejate poole pöördudes.

Motoks valiti Walt Whitmani luuletus, millest ka pealkiri pärineb, annab kogu teosele nii-öelda juhtmotiivi. Selleks on püüe elada inimeste maailmas “anonüümsena”, märkamatuna nagu üks rohulible kõigi teiste hulgas – ja seejuures võrdväärse osavõtjana “heitlusest ühises käredas voolus”.

Noorel raamatupidaja kvalifikatsiooniga Alan Marshallil, kelle eesmärk on saada kirjanikuks, tuleb lahendada mitmeid talle kui invaliidile eriomaseid probleeme, mis koonduvad ühte järeldusse: enese maksmapanekuks on vaja saavutada hinnang ja tunnustus, mis ei põhineks välistel, vaid sisemistel omadustel. Selleks tuleb aga kõigepealt iseendal oma välisest takistusest sisemiselt sõltumatuks saada. …

Tootja

Alan Marshall

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud

Kaal

220

Kirjastus

Eesti Raamat

Ilmumisaasta

1969

Lehekülgi

179

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

L. Hone

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““See on rohi””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga