“Siniste põldude orjad”

8.65

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985601475 Kategooriad: , , Silt:

Autorilt

Küllap kutsub see raamat erinevais lugejais esile erinevaid emotsioone. Küllap leiab ta nii eitajaid kui kahtlejaid. Heeringabuumi aegadel aga heeringaekspeditsioonides osalemine äratab ellu eredaid mälestusi, mis tänaseks läinud ajalukku ja kattunud näiva olematuse uduvinega, just nagu poleks seda kõike iialgi olnud.
Võtan nende meeste ees mütsi maha selle eest, et and peale kõige mitmekesisema rügamisorjuse olid igatahes oma meresõidukire orjad, ehkki neid piitsutasid ka kaptenid, naised ja raha. Austan neid just seepärast, et nad armastasid merd enam, kui vihkasid temaga kaasnevaid koormaid.

V. Anslan

Viljo Anslani marinistkakogumik “Siniste põldude orjad” koosneb nii proosa- kui poolpublitsistlikest lugudest, mis autoril valminud pikkadel ekspeditsioonidel. Elu täis riski, takistusi ja sirgjoonelisi mehi, kuid samas käib lugudest läbi selge huumorinoot. Autoril on mitmeski loos käepärast ka ausameelne meremehenaine ja viimast ohustav rivaalitar. Nii või teisiti – rikkaliku elukogemuse omanikuna ei pea autor probleeme sulepeast välja imema, neid sisaldab meremeeste elu niigi küllaga. Iga sõna, iga lause taga seisab olnud sündmus, reaalne isik.

Tootja

Viljo Anslan

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

465

Kirjastus

Viljo Anslan

Ilmumisaasta

1995

Lehekülgi

254

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Siniste põldude orjad””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga