Back Cover

“Täheaeg 20. Juhtumised pahura Jumala baaris”

22.90

1 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789916648155 Kategooriad: , , Silt:

Jutuvõistluse paremik

Ma avasin oma kabineti ukse ja seisatasi hetkeks. Ma tegin seda alati, veendumaks, et kabinet on tühi. See oli alati tühi, aga ma eelistasin selles iga korda uuesti veenduda.
Mu oksjuuksed heljusid kabinetti nind leidsid lüliti. Sellele vajutades täitus ruum maheda rohekaskuldse valgusega, mis oli piisav, nägemaks, et kabinet oli täpselt sellises seisukorras, nagu ma selle jätnud olin. Ma astusin üle lävepaku ning sulgesin enda järel ukse. Kahe pika sammuga jõudsin ma laua juurde. See laud ja sellega ühtekuuluv tool olid ainukesed mööbliesemed, mille ma olin siia kaasa toonud. Mõlemad olid valmisatud tugevast ja soojast varkimaarpuidust ning selle ornamentaalne psuusüü helendas ruumi hämaruses rahustavalt.
Ma sättisin end toolile istuma ning tegin käega avamisliigutuse. Minu ette lauale ilmusid kolm kaussi. Vasakul asus kõige suurem kauss, valmistatud põletatud savist ning kaetud Lisari planeedi pääsukese sekreedist valmistatud glasuuriga. Kauss oli täidetud kolme sentimeetri pikkuste läbipaistvate mälukristallidega, mida ma eksamitel kasutan. Need kristallid salvestasid vastused eksaminandi eriomase mõttekoodiga ning ei lasknud neil spikerdada.

Hälli Kivisild, Rait Piir, Joel Jans, Laura Loolaid, Jaagup Mahkra, Meelis Kraft, Tõnis Hallaste.

Tootja

Kogumik

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

452

Kirjastus

Fantaasia

Ilmumisaasta

2021

Lehekülgi

343

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Täheaeg 20. Juhtumised pahura Jumala baaris””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.