Tähehiiglaste orjad. Valitud teosed
Tähehiiglaste orjad. Valitud teosed
Back Cover

“Tähehiiglaste orjad” Valitud teosed. I raamat

19.99

2 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949578009 Kategooriad: , Silt:

Ulmekirjanduse suurmeistri Robert Silverbergi üheksa hoogsat seikluslugu Maa kaugtulevikust ja võõrastelt eksootilistelt planeetidelt, džunglitest ja veemaailmadest, tulnukaaju hämaratest varjusoppidest ja kolkaplaneetide salakaubavedajate karmist maailmast.

“Pean kohe alguses üles tunnistama, et ei leia neist lugudest kuigi palju poeetiliselt kauneid visioone, luulelist proosat või sügavaid sissevaateid tegelaste karaktereisse. Samuti ei ütle need lood eriti midagi inimeseks olemis kohta. Need lood on pärit mu karjääri algusajast ning on suuremas osas otsekohesed seikluslood, mis said kirjutatud osalt lõbu, osalt raha pärast. Neid jutte kirjutades sain ma suurepäraselt aru, mida nad endast kujutavad: eelkõige meelelahutuseks mõeldud tekste, mis ei pidanudki uusi kirjanduslikke rajajooni valgustama ega viima mind teadusliku fantastika suurte meistrite sekka.
Tuleb tunnistada, et ma õppisin neid lugusid luues ilukirjanduse kirjutamise kohta palju: kuidas juttu huvitavalt alustada ja edasi arendada, kuidas kujutada konkreetset stseeni ja visandada tegelaskuju ilma pika ja igava eskpositsioonita ning kuidas anda paari kiire liigutusega tekstile seda vajalikku värvi ja avastuslikkust, mille pärast inimesed üldse ulmekirjandust loevad.
Ja siin nad nüüd jällegi on, need kadunud ajastu artefaktid, üheksa varajast lugu, mis on toodud uue sajandi kõhedakstegevalt ereda valguse kätte, sajandi, mis oli nende lugude kirjutamise ajal alles kauge tulevik.”

Tootja

Robert Silverberg

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

301

Kirjastus

Fantaasia

Ilmumisaasta

2016

Lehekülgi

267

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

P. Kenkmann

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Tähehiiglaste orjad” Valitud teosed. I raamat”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga