Back Cover

“Tallinn – Narva”

9.90

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9772228048010 Kategooriad: , Silt:

Sari: Siin ja sealpool maanteed

“Siin- ja sealpool maanteed. Tallinn-Narva” on hea reisijuht, nutika ülesehitusega, väga teraselt autorilt. Tahtmata olla kategooriline, tuleb siiski nentida, et tegu on kõige parema Eesti reisijuhiga, mida raamatulettidelt leida võib. – Karl-Kristjan Nigesen reisiajakiri “Estraveller”

Teekond Tallinnast Narva on teadupärast vaid 210 km ja sellest vahemaast ligi 150 km on Virumaa päralt. Raamatu autori tähelepanuväärsusi otsiv pilk on Tallinna-Narva maantee lähiümbruse enam kui tuhandelt kilomeetrilt üles leidnud 200 vaatamisväärset paikkonda ja nende pildirikkad (enam kui tuhat illustratsiooni!) lood ka käesoleva raamatu lehekülgedele ära mahutanud.
Vaatamisväärsusi aluseks võttes algab teekond Iru linnamäelt ja lõppeb Narva jõeorus. Arvukad mõisakompleksid ja sakraalehitised, linnused ja linnamäed, kultusekivid ja hiidrahnud, joad ja klindiastangud, mõisaisandad ja ärkamisaja suurkujud kõik nad on autori tähelepanuväärse pilgu alt läbi käinud. Omal kohal on ka Eesti loodus- ja ajalugu üldisemalt käsitlevad arvukad skeemid ja joonised.
See on hea ja faktirikas käsiraamat kõigile neile, kes tunnevad huvi Tallinna-Narva vahemiku vaatamisväärsuste vastu. – Kalle Suuroja geoloog

(Raamatus on endise omaniku nimi)

Tootja

Raul Vaiksoo

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

433

Kirjastus

Arhitektuurikirjastus Solness

Ilmumisaasta

2011

Lehekülgi

360

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Tallinn – Narva””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga