Triloogia "Seitsme märk": Verevennad, Hollow, Paganakivi
Triloogia "Seitsme märk": Verevennad, Hollow, Paganakivi
Back Cover

“Triloogia “Seitsme märk”: Verevennad, Hollow, Paganakivi”

35.99

2 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949125227 Kategooriad: , , , , Sildid: , ,

Triloogia “Seitsme märk” esimene raamat: Hawkins Hollow linnakeses nimetatakse seda seitsmeseks perioodiks. Iga seitsme aasta tagant – seitsmenda kuu seitsmendal päeval – leiavad aset kummalised asjad. Kõik sai alguse sellest, kui kolm poissi – Caleb, Fox ja Gage – läksid Paganakivi juurde ööd veetma. Kakskümmend üks aastat hiljem lõpeb see võitlusega kurjuse ja poiste vahel, kellest on sirgunud mehed – ning naiste vahel, kes neid armastavad …

Triloogia “Seitsme märk” teine raamat: Iga seitsme aasta tagant – seitsmenda kuu seitsmendal päeval – leiavad väikeses Hawkins Hollow linnas aset kummalised asjad. Kõik sai alguse sellest, kui kolm poissi – Caleb, Fox ja Gage – vabastasid Paganakivile oma verd tilgutades sajandeid vangis olnud deemoni.  Kuid nüüd on neil võitluses toeks kolm Hollow’sse tulnud naist. Layla, Quinn ja Cybil on deemoniga kuidagimoodi seotud, samas on mehed seotud selle jõuga, mis selle vangistas. Tollest Paganakivi juures veedetud ööst saadik on advokaat Fox näinud teiste inimeste mõtteid, sama anne on Laylal. Fox peab teenima Layla usalduse, kuna nendevaheline seos aitab võidelda selle pimeda jõu vastu, mis ähvarsab linna enda alla matta.

Triloogia “Seitsme märk” kolmas raamat: Hawkins Hollow linna kohal terendab veri, surm, tuli ja hullumeelsus. Iga seitsme aasta tagant – seitsmenda kuu seitsmendal päeval – algab vägivald ja kaos. Sel aastal on pimedus tugevam kui iial varem. Kuid nüüd on Gage’il, Foxil ja Calebil ning kolmel naisel – Quinnil, Laylal ja Cybilil -, kes on nedega seotud saatuse kaudu, relv selle peatamiseks: verekivi on taas ühes tükis. Sellisel mänguril nagu Gage pole probleemi olla veendunud, et ta sõbrad leiavad viisi, kuidas kasutada verekivi linna piinava deemoni vastu. Ühtlasi teab ta seda, et Cybili-sugune ajudega, tugev ja rabavalt ilus naine saab tuua talle üksnes õnne. Kuid seda, kas see õnn on halb või hea, tuleb veel kindlaks teha – ja see võib mängida olulist rolli selles, kas Hawkins Hollow’d ootab ees absoluutne hävitustöö või õnnestub košmaarile lõpp teha.

Triloogia "Seitsme märk": Verevennad, Hollow, Paganakivi

Tootja

Nora Roberts

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

1720

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

965

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Raili Puskar

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Triloogia “Seitsme märk”: Verevennad, Hollow, Paganakivi””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.