Back Cover

“17 avameelset naist”

6.90

2 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949454297 Kategooriad: , , Silt:

Neisse suvenädalaisse mahtus kogu kahe inimese unistusteelu; midagi meeleheitlikku oli ses petetud mehe ja pisut lapseliku naise teineteise tormamises, nende püüdes kõiges toimuvas saatuse märke näha, tohutus tahtmises õnnelikuks saada.

Maalidest lummatud Riila oli oodanud kedagi valuliseilmelist, põlevapilgulist, armilisenäolist. Kuidas muidud sai selline söövitav igatsus ühe meesterahva käte läbi sündida; miski pidi seda temas ju põhjustama! Riila oli valmis kindlaks tegema, mis nimelt.

Ma ei tõmba kätt kohe ära, kujutlen, milline ta on: pikka kasvu, kaabuga, kalasabamustrilises mantlis. Pööran aegamööda pead ja kiljatan vaikselt vastikusest – mu poole vahib vinnisnäoline häguse pilguga nooruk, jäme katkikriibitud käsivars määrdunud jopevarrukast minu käe peale sirutatud.

Enel tabab end kiiremini hingamas, kui meenutab, kuidas ta tol ööl võidelnud oli – iseenese hirmu ja häbiga ning mehe ärevusega, üks käsi igaks juhuks ukseriivil. Ta peaaegu kuuleb taustaks jooksma pandud dušivee pladinat oma kõrvus.

Nüüd siis seisis ta siin, päriselus, ja vaatas mu poole alla oma kuidagi pooliku naeratusega päevitunud näol, ja mu käsi mäletas ta peo sügavust, mu unedest tuttavast kergendustundest näis piisavat terveks eelseisvaks talveks. Selle poolest oleksin võinud kohe linna tagasi sõita.

Tootja

Aita Kivi

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

456

Kirjastus

Ajakirjade kirjastus

Ilmumisaasta

2009

Lehekülgi

223

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““17 avameelset naist””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga