Back Cover

“Abiellumine, lahutamine ja uuesti abiellumine”

5.90

1 laos

Seisukord: Kasutatud ? Tootekood: 9789949905287 Kategooriad: , Silt:

Läbi aastate on Koguduses esinenud valearusaamad abiellumisest, lahutamisest ja uuesti abiellumisest, mis on külvanud valu, süüdistusi ja segadust. Paljud on kannatanud vaikides, arvates, et Jumal on mineviku eksimuste tõttu nende peale vihane või ei ole nendega rahul.

Aga tõde on see, et meie Isa Jumal on täis headust ja halastust. Ta ei süüdista sind milleski. Sinu või teiste vead ei pea sind takistama täitmast Tema plaani sinu elu jaoks.

Käesolevas raamatus pakub Kenneth E. Hagin Jumala Sõna tröösti ja abi nii vallalisele, abiellunule, lahutatule kui ka uuesti abiellunule. Ja ta aitab meil vabaneda üldlevinud väärkujutlustest, mis on sellel olulisel teemal Koguduses levinud.

Kenneth E. Hagin teenis peaaegu 70 aastat Jumalat, pärast seda, kui Jumal ta 17-aastaselt imepäraselt tervendas deformeerunud südamest ja ravimastust veretõvest. Kuigi vend Hagin läks 2003. aastal koju Isanda juurde, õnnistab see teenistus, mille ta rajas, endiselt paljusid üle terve maailma.

Kenneth Hagini teenistuse väljunditeks on tasuta igakuine ajakiri The World of Faith, RHEMA Piibli Õppekeskus ja sellega seotud jumalasulaste ühendused, RHEMA kaugõppepiiblikool ja RHEMA vanglateenistus. Vend Hagini poeg ja minia, Kenneth W. ja Lynette Hagin, on lisaks iganädalasele raadioprogrammile Rhema for Today ja üle terve maailma korraldatavatele elava usu krusaadidele RHEMA Praise nimelise iganädalase televisioonisaate juhid.

Tootja

Kenneth E. Hagin

Seisukord

Kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

162

Kirjastus

Harta

Ilmumisaasta

2011

Lehekülgi

144

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Iiri Hermaküla

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Abiellumine, lahutamine ja uuesti abiellumine””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga