Abistajate, õpetajate ja reiside feng shui
Abistajate, õpetajate ja reiside feng shui
Back Cover

“Abistajate, õpetajate ja reiside feng shui”

9.90

1 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789985319680 Kategooriad: , , Sildid: ,

Abistajate, õpetajate ja reiside tsoon on ainuke eluvaldkond, mis on seotud inimesest väljastpoolt tulevate energiatega – abiga, toetusega, juhatusega, õpetamisega, suunamisega. Kuid selleks et abi saada, tuleb enne ise abi ja toetust välja saata. Annab ju ka feng shui põhipostulaat – sarnane tõmbab sarnast – meile teada, et kõike, mida me endast välja saadame, saame mitmekordselt tagasi. Millal ja kuidas, see pole kunagi ette teada. Seega, selleks et saada, tuleb kõigepealt välja anda.

Abistajate, õpetajate ja reiside tsoon asub yin/yang-suhtes raha, rikkuse ja rahulolu tsooniga ning on sellest vastastikuses sõltuvuses. Seega sõltub inimese oskusest juhtida andmisesaamise energiaid, võtta vastu juhatust, eristada halba ja head juhatust, ka tema elu küllus, rikkus ja rahuolu.

Abistaja või õpetaja ei ole pelgalt kindel füüsiline isik, vaid ka hea raamat, õige nõuanne, huvitav film, põnev reis või juhuslik inimene meie eluteel.

“Abistajate, õpetajate ja reiside feng shui” kirjeldab antud tsooni olemust ja pakub välja erinevaid tasakaalustamise võimalusi, mille hulgast igaüks leiab just talle sobiliku antud eluvaldkonnaga tegelemiseks.

Loe ka www.seeder.ee
www.interdeko.eu
www.eestiomafengshui.ee

Edukat tasakaalustamist!

Siret ja Janno Seeder

Tootja

Siret ja Janno Seeder

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

356

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2012

Lehekülgi

196

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Abistajate, õpetajate ja reiside feng shui””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga