Teerajad Jumala juurde
Teerajad Jumala juurde
Back Cover

“Teerajad Jumala juurde”

7.48

19 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949810741 Kategooriad: , , Silt:

Sathya Sai Baba õpetuste juhend

Lõpuks on siin selge ja täpne juhis Sathya Sai Baba õpetuste teemal. Teerajad Jumala juurde (Pathways to God) tutvustab neid õpetusi teemade järgi – nagu meditatsioon, isetu teenimine, rahu, armastus jne. Iga teemat toetavad arvukad tsitaadid Sathya Sai Baba kirjutistest.
Oma imede, armastuse ja teenimise tõttu kogu maailmas austatud Sathya Sai Baba on muutunud legendiks eluajal. Mitte kunagi nüüdisajaloos pole ükski pühamees astunud maailmas nii täielikult püüdlejate ellu. Tema nimi ja sõnum lubavad tõepoolest tuua kaasa uue ajajärgu inimese vaimsesse mõistmisse ja arusaamisse.
Raamat annab innustunud õpperingile täiusliku põhikuju. Väljakutsuvad küsimused ja ulatuslikud viited iga peatüki lõpus aitavad lugejal ainest selgesti aru saada. See on korvamatu abi algajale, kui ka edasijõudnud õpilasele.

“See raamat on kullakaevandus igaühele, kes püüdleb elu ja vaimsuse mõistmist – kui me neid üldse lahutada võime. Jonathan Roof on meie jaoks taganud kerge ligipääsu Sathya Sai Baba õpetustele. Tema valitud teemad on need, mille kohta uued püüdlejad ja samuti kauaaegsed otsijad on rohkem küsimusi esitanud. Siin on võimalus jätkata oma isiklikku otsingut märgitud viidete kaasabil.”

– Bea Flaig, kasvataja ja Sathya Sai Inimväärtuste hariduse personali arendaja

“Mina isiklikult nautisin raamatu lugemist ja pean seda väärtuslikuks lisaks Sai kirjanduse kasvavale kogumile. Autor on kasutanud palju Baba tsitaate, mis selgitavad hea õpperingi juhtimiseks vajalikke tähtsaid teemasid.”

– William M. Harvey

Tootja

Jonathan Roof

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

367

Kirjastus

MTÜ Sathya

Ilmumisaasta

2006

Lehekülgi

224

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Mare Kaps

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Teerajad Jumala juurde””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga