Back Cover

“Adele. “Jane Eyre´i” varjatud lugu”

14.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985766954 Kategooriad: , , , Silt:

“Jane Eyre´i” romantiline saaga rullub uuesti lahti ühe selle kõige meeldejäävama tegelase, Adele`i silmade läbi.

Kuulsa Pariisi näitlejanna Celine Varensi tütar Adele on koduigatsust tundev õnnetu kaheksa-aastane, kui ta saabub esimest korda Thornfield Halli, toojaks Edward Fairfax Rochester, tema ema endine armuke ja üsna tõenäoliselt tüdruku isa. Üksildane ning end külmas ja tundmatus Inglise maakohas ebamugavalt tundev laps igatseb tagasi pöörduda säravasse Pariisi … ning ema sülelusse, kes on tema jaoks kadunud. Kuid teda tuleb koolitama ja tema eest hoolitsema üks võõras hiiretaoline ja tõsine, ent siiski tundeküllaselt hell noor guvernant Jane Eyre.
Aastate möödudes jälgib Adele imestusega, kuidas tema koduõpetajanna ja hooldaja vahel puhkeb õitsele ootamatu armastus – isegi kui tüdruku uudishimu juhib teda varjurikka härrastemaja sügavustesse, tumeda ja kohutava saladuse poole, mis on lukustatud kõrgele katusekambrisse. Ning Jane´i ja Rochesteri kavatsetaval laulatuse päeval aitab just Adele kaasa leegitseva katatstroofi tekkimisele, mis purustab tema “perekonna” ja pagendab ta tagasi Prantsusmaale.
Pariis pole aga enam see lummav ideaal, mida tüdruk mäletab. Adele tahab leida oma ema, kuid peagi kaob ta võltsi sära ja julmade ärakasutajate maailma. Tema tahe jääb siiski tugevaks ja otsusekindlaks, kui ta otsib keset ebaõnne rususid lunastust ja armastust.

Emma Tennanti “Adele” tabab oskuslikult seda inspireerinud armastatud klassikalise loo varjundeid ja hingestatust, olles samal ajal julge ja originaalne kirjandusteos, mis tõuseb kindlalt ja suursuguselt ka iseseisvana esile.

Tootja

Emma Tennant

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

458

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2003

Lehekülgi

239

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Anna Kull

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Adele. “Jane Eyre´i” varjatud lugu””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga