Aedniku ABC
Aedniku ABC
Back Cover

“Aedniku ABC”

4.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985812786 Kategooriad: , Silt:

Aiatöö eesmärk on pakkuda aednikule ilusaid hetki, põnevust, vaheldust ja üllatusi, ning selleks ei pea aias olema tohutul hulgal lilli. Aednik kujundab aiaruumi, proportsioone, valgust ja varju ning looduse ja arhitektuuri vahelisi kontraste.
Hästituntud autorid Lars-Eric Samuelsson ja Ulf Schenkmanis teevad selles raamatus kokkuvõtte oma kauaaegsetest kogemustest. Nad juhivad nii algajaid kui ka vilunud aiapidajaid mööda aiatöös mõnikord tekkivatest raskustest. Lugeja saab nende nõuandeid kasutades rajada oma soovidele ja vajadustele vastava meeldiva ja hubase aia. Aia rajamisel tuleb teha palju erinevaid otuseid sellistes olulistes küsimustes, nagu

– laste mänguplats
– puhkekohad
– teed ja rajad
– aiaosi ühendav muru
– viljapuud
– köögivilja- ja marjaaed
– majandusõu
– aeda raamiv ja varju andev rohelus
– peenrad põnevaid elamusi pakkuvate taimedega

Oma maja suurim eelis on maja ümbritsev aed – selles oleme kõik ühel arvamusel. Kui tore on avada oma uks ja astuda ootavasse aeda, tunda rõõmu õieilust, tegeleda taimedega. Lastel on oma mänguaed, ja soojadel suveõhtutel istutakse kaua terrassil. Oma aias kohtume õhtu- ja hommikupäikesega, naudime aia kordumatut vaikust, kuulame linnulaulu, tunneme lillede lõhnu, tegeleme peenardega, kasvatame maitsvaid köögivilju, marju ja puuvilju.

Sven-Gösta Johansson on tuntud rootsi fotograaf, kelle töid on muu hulgas avaldatud ka Ameerika ajakirjades US Camera ja Photography Annual. Praegu tegeleb ta aia- ja looduspiltidega. Ainet oma töödeks leiab ta oma aiast ning kodu- ja välismaalt.

(tegemist on mahakantud raamatukogu raamatuga, üpris väsinud ilmega)

Tootja

Lars-Eric Samuelsson, Ulf Schenkmanis

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud, ex-raamatukogu raamat, üsna väsinud ilmega, seljalt kinni kleebitud

Kaal

1402

Kirjastus

Sinisukk

Ilmumisaasta

1996

Lehekülgi

320

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Helin Ellam

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Aedniku ABC””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga