Back Cover

“Aiatiigid. Veejoad, ojad, kivid, taimed ja mitmesugused tiigid”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985738187 Kategooriad: , Sildid: , , ,

Vesi annab tuhandekordselt tagasi. Veekogu rajamiseks, keskkonna ja iseenda kujundamiseks ei pea kulutama tervet varandust. Paljuga võib ise hakkama saada ja kui kõik on õigesti tehtud, ei ole hooldamiseks vaja palju vaeva näha.
Veekogu ei vaja aias palju ruumi ja selle eest on lihtne hoolitseda. Olenevalt materjalivalikust ja kujust, eriti aga pisidetailidest võib tiigile anda erinevaid ilmeid ja laade. Looduslik tiik jätab hoopis teistsuguse mulje kui range kujundusega tõstetud tiik. Ümbrusest, ideederohkusest ning teie enda soovidest sõltub tiigi kuju ja olemus.
Veejoad, ojad ja kuulid või kivid sulisevas vees loovad tiigist veelgi tugevama elamuse. Mõelge läbi, kust soovite vaadata vee liikumist. Olge üksikasjades hoolikas. Kasutage ära looduslike kividega tekstuur ja struktuur. Õigesti sobitatud kivid muudavad tiigi harmooniliseks ja sellest jääb terviklik mulje.
Taimematerjal on lõpptulemuse seisukohast väga oluline, kuid vahel ei osata olemasolevaid võimalusi kasutada. Koor, lehed, ennekõike aga taimede kuju määravad siin palju. Tiiki ümbritseva taimevaliku muutmine võib muuta ka keskkonda täielikult. Võib-olla ongi tähtsamad taimed tiigi ümber, mitte tiigi sees. Võimalusi on lõputult.

Tootja

Henrik Wanstadius

Seisukord

kasutatud


Raamatu on heas korras

Kaal

312

Kirjastus

Sinisukk

Ilmumisaasta

2005

Lehekülgi

64

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Allar Sooneste

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Aiatiigid. Veejoad, ojad, kivid, taimed ja mitmesugused tiigid””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga