Ainult patustele
Ainult patustele
Back Cover

“Ainult patustele”

9.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949180974 Kategooriad: , , Silt:

Kristluse igavene mõte: lunastus, jumalariigi tulek, jumala lasteks saamine, Jumala plaani täideviimine Püha Vaimu juhtimisel, mis kõik teostub meie ühenduses elava Kristusega, seatakse selles raamatus meie ette ilma ühegi kompromissita, kõige järsemas vastuolus moodsa aja materialistliku maailmavaatega.

Kui lugeda Russelli kuulsat raamatut, siis tundub, et selles raamatus käsitletakse kristlust mingisugusel uuel viisil ja uues vaimus, nagu vaevalt kunagi varem on ristiusu küsimusi käsitletud.

See uudsus on nii silmatorkav, et ta kohati meid, kes oleme harjunud teistsuguse käsitlusviisiga, peaaegu pahandab.

Kuid milles seisneb õigupoolest see uus suhtumine ja millest on tingitud määratu suur vastukaja, mille raamat üle kogu maailma on leidnud? Näib, et sellele küsimusele võiks vastata järgmiselt.

Selles raamatus (ja võime ka ütelda, et Oxford-Rühma liikumises üldse, sest see raamat on nimetatud liikumise väljendus) on esmakordselt leitud teatavas mõttes süntees ristiusu ja moodsa inimkonna vaimu vahel. Seda sünteesi ei tule mõista nii, nagu oleks kristluse olemus siin kompromissi teel kohandatud või alistatud meie aja vaadetele, seda moodsa aja materjalistlikele kalduvustele suurepäraseks tehes. …

Tootja

Artur James Russell

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

240

Kirjastus

Sõna

Ilmumisaasta

2009

Lehekülgi

213

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Jenny Neggo-Vyssokotsky

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Ainult patustele””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga