Back Cover

“Ajaloolane”

15.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949121380 Kategooriad: , , Silt:

Raamat, mida peab lugema

Isa raamatukogus tuhnides leiab noor neiu iidse raamatu ja pataka kolletunud kirju, mis avavad labürindi, mille ise mõistatuslik minevik ja ema saladuslik saatus põimuvad ajaloo hämarusse peidetud varjamatu kurjusega.
Kirjades viidatakse ühele süngeimale võimule, mida inimkond on eales tundnud, ja sajanditepikkusele ettevõtmisele selle pimeduse jõu leidmiseks ning maamunalt pühkimiseks. Ettevõtmine puudutab keskaja vürsti Vlad Teivastajat, kelle barbaarne valitsemisaeg pani aluse legendile Draculast. Nüüd peab noor naine otsustama, kas võtta see ettevõtmine oma õlule ning jätkata ise eeskujul jahti, mis äärepealt oleks ta hävitanud aastate eest, mil ta oli noor tarmukas õpetlane ja neiu ema veel elas.
Mis on legendil Vlad Teivastajast ühist tänapäeva maailmaga? Kas on võimalik, et müütide Dracula tõepoolest kord elas… ja elab edasi, sajandist sajandisse, järgides vaid endale teadaolevaid eesmärke?
Dešifreerides kummalisi märke, peidetud tekste ja keskaja kloostrikombestikku lõimunud koode ning võideldes tundmatute vastastega, kes on Vladi iidse väe varjamiseks ja kaitsmiseks kõigeks valmis, jõuab üks naine sammhaaval üha lähemale iseenda minevikku katva saladusloori kergitamisele ja kehastunud kurjusega silmitsi seismisele.

Tootja

Elizabeth Kostova

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

827

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2006

Lehekülgi

592

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Hana Arras

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Ajaloolane””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga