Ajatu elu ees
Ajatu elu ees
Back Cover

“Ajatu elu”

3.20

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985765397 Kategooriad: , ,

Üks suur ja tugev, kuid mitte eriti hea välimusega noormees tutvub kauni tütarlapsega. Sellest saab alguse kummaline armastuslugu. Kuid siis kolib neiu Pärnusse. Noormees kannatab, käib tal külas, ent viimaks müüb temagi oma korteri pealinnas ja kolib neiule järele. Piiga on aga kadunud. Noormees ootab teda, otsib ja kuigi ta tunneb ajuti neiu tavatult imelist lähedust, ei leia ta tüdrukut. Varsti tutvub noormees teise tütarlapsega. Noormees on väga heasüdamlik ja ehkki ta ei ole just eriti kaunis, võidab ta ruttu neiu usalduse.

Armastus eelmise, salapärase neiu vastu jääb aga püsima. Ning ühel päeval kohtuvad nad taas. Kiiresti lööb armastus uuesti lõkkele ja piiga tunnistab, et temagi tunded ei ole kustunud. Siis räägib neiu noormehele oma saladuse, mida ta püüdis nii kiivalt oma tundeid varjata ja tema eest põgenes.

Noormehe suureks imestuseks selgub, et neiu on pärit hoopis kaugemalt kui maakera – ta on tulnukas. Tema aeg on maises tsivilisatsioonis lõppenud ja ta peab lahkuma. Ning neiu kutsub noormeest endaga kaasa. Noormees mõtleb natuke ja lähebki. Selles saab alguse romantiline ja seiklusterohke armastuslugu.

Tootja

Tiit Sepa

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

370

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2002

Lehekülgi

270

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Ajatu elu””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.