akvaarium ees
akvaarium ees
Back Cover

“Akvaarium “

0.25

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Kategooriad: , ,

Looduse mitmepalgeliste eluavalduste tundmaõppimine aitab kaasa noorte materialistliku maailmavaate kujunemisele, rikastab teadmistega looduse seadusepärasustest ning kinnitab teooria lahutamatut seost praktikaga. Looduse mõistmine kasvatab ja rikastab inimest sisemiselt ja kutsub esile lugupidamise ning austuse karmi, ilusa ja alati püsiva looduse ning tema valdaja – inimese vastu.

Ka akvaarium on ühks praktiliseks vahendiks ja miniatuurseks laboratooriumiks looduse murdeosa aastaläbiseks jälgimiseks ja tundmaõppimiseks ning ka lüliks mitšuurinliku bioloogiaõpetuse ahelas, mis lubab metoodiliselt tunnetada teid loodusseaduste olemusse tungimiseks, et neid allutada ning juhtida inimesele vajalikus suunas.

Nimetatu kõrval evib akvaarium tähtsa koha inimese esteetilisel kasvatamisel. Akvaariumil on tuhandeid sõpru, kes puhkehetki veedavad neile armsaks saanud akvaristikaga. Neid kõiki ühendab armastus looduse vastu, sügav lugupidamine kõige kauni vastu, mis eksisteerib meie elus.

“Akvaariumi” koostajad tahavad omapoolse panusena kaasa aidata loodusesõpradele, akvaristidele, et nad võiksid kasutada akvaariumi seadistamiseks mõningaid näpunäiteid ja et see huvitav ala meil leviks lasteasutustes, koolides, isegi tervishoiuasutustes, noorte õppe- ja kasvatusvahendina, aga samuti oleks meie kodude kaunistuseks osakesena suvisest loodusest põhjamaa pikal talvel. …

Tootja

B. Usatenko. V. Allikas. A. Roosileht.

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

630

Kirjastus

Eesti Riiklik Kirjastus

Ilmumisaasta

1963

Lehekülgi

383

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Akvaarium “”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga