Back Cover

“Angelique I-III. 3 raamatut”

12.99

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985611829 Kategooriad: , , , , Silt:

RAAMATUD ON AJA JOOKSUL ÜSNA ÄRA KULUNUD! Kaaned kulunud äärtega. PILDID EI OLE TEGELIKULT MÜÜDAVATEST RAAMATUTEST! (Võin soovi korral saata õiged pildid Teie e-mailile).

  1. Angelique, inglite markiis
  2. Angelique. Tee Versailles’sse
  3. Angelique ja kuningas

Esimene raamat – Poitou’ põliselanike keskel kasvanud vaesunud aadlipiigast – elavast ja metsikuvõitu tüdrukust Angelique’ist – saab ülirikka inetu lonkuri, kuid äärmiselt huvitava isiksuse krahv Joffrey de Peyraci kaasa. See on ilus ja lummav armastuslugu, mida hakkavad varjutama salakavalad intriigid, vandenõud ja anbitsioonid kõige kõrgemal tasemel, kuni Louis XIV otsustab Joffrey de Peyraci tuleriiidale saata, süüdistatuna nõidumises. Angelique teeb kõik, et oma meest päästa.

Teine raamat – Pärast krahv de Peyraci hukkamist tuleriidal hülgavad kõik Angelique’i ja ta jääb täiesti üksi oma väikeste poegadega. Louis XIV õukonna üks säravamaid naisi satub Pariisi paariate, nn Imede Õue asukate hulka. Tänu kuulsale röövlipealikule Calembredaine’ile, kelles ta tunneb ära oma lapsepõlve mängukaaslase, tõuseb Angelique allilmas peaaegu kuninganna seisusse. Kummalisel kombel ammutab ta just siit, gööside hulgast uut jõudu pinnale rabelemiseks, sest ta peab oma kohuseks võita krahv de Peyraci poegadele tagasi koht, mis neile õigusega kuulub. Pärast mitmeid seiklusi ja saatuselööke avanevadki Angelique’i ees taas Versailles’ uksed ja ta valmistub rinda pistma Louis XIV-ga …

Kolmas raamat – Abielludes oma neiupõlve salaarmastuse markii de Philippe de Plessis-Belliere’iga pääseb Angelique õukonda, kuid saatus ei hellita teda ja ta jääb uuesti leseks. Hingevalu summutamiseks sukeldub ta Versailles’ pöörastesse lõbustustesse. Angelique, keda mehed jumaldavad ta ilu ja naised ta hingesoojuse pärast, ning kellest isegi kuningas lugu peab, sest temas ilmneb tavatu poliitikutalent, kipub paraku Louis XIV armukesele proua de Montespanile liiga ohtlikuks võistlejaks saama, ning favoriit üritab temast kõigi vahenditega vabaneda, alandudes kõigi jälgimate kuritegudeni. Angelique’il tuleb võidelda oma elu eest, kuni Louis XIV ülestunnistus tema esimese mehe hukkamise asjaolude kohta tema saatusesse järjekordse pöörde toob.

 

 

Tootja

Anne Golon, Serge Golon

Seisukord

kasutatud


Raamatu seisukord jätab soovida

Kaal

2216

Kirjastus

Kupar

Ilmumisaasta

1997-1998

Lehekülgi

1803

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Urmas Rattus

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Angelique I-III. 3 raamatut””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga