Back Cover

“Armastuse varjatud saladused”

13.45

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949621699 Kategooriad: , Silt:

Mis on armastus?

Kas tahaksid oma kallimaga olla elu lõpuni õnnelikult koos?

Kas armastus on igavene?

Raamat, mida sa käes hoiad, võib muuta su arusaama armastusest. Saad teada, miks suhted ei toimi, kuidas meile antakse üle sadu põlvkondi juurdunud uskumused armastusest, võimust, allumisest ja oma eluga hakkamasaamisest. Võid teada saada, et su senised enesestmõistetavused ei pruugi olla sinu omad. Kõik meie kannatused saavad alguse lapsepõlvest, suhetest oma vanematega. Nemad omakorda on saanud need oma esivanematelt ja andnud neid automaatselt oma järglastele edasi. Need valusad mustrid annavad endast märku kõige valusamalt lähisuhetes. Kui näed neid läbi ja muudad, siis kannatused lõpevad ega lähe su lastele edasi.

Siit raamatust leiad näpunäiteid, kuidas saada seda, mida soovid, kuidas ära tunda tagurpidi ja õigetpidi maailm ja millised valikud on sinu hüvanguks. Saad teada, kas su praegusel suhtel on võimalus kesta.

Tiina Tiitus on tuntud isikliku arengu ja suhtenõustaja ning oodatud lektor. Oma teises raamatus käsitleb ta ausalt ja julgelt eelnevate põlvkondade raskeid kogemusi, mis kajavad meie tänastes suhetes. Ta läheneb mehe-naise ja vanema-lapse suhetele uudse nurga alt, raputades õige-vale ja hea-halva uskumusi.

Tootja

Tiina Tiitus

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

246

Kirjastus

Pilgrim

Ilmumisaasta

2018

Lehekülgi

192

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Armastuse varjatud saladused””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga