Back Cover

“33 sõjastrateegiat”

29.90

4 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949258130 Kategooriad: , , Silt:

Suurepärane ülevaade sõjastrateegiatest ja igapäevaelu peenest sotsiaalsest mängust eduka teose “48 võimuseadust” autorilt

Robert Greene´i jalustrabavad juhised pakuvad põhjalikke ja ajatuid ajaloosündmustest pärit õppetunde, et aidata lugejail alistada vastast, püüda lõksu teadmatuses olevat ohvrit või tõusta oma valdkonnas parimaks.

Mitmesuguseid maailma tsivilisatsioone hõlmav, kümneid poliitilisi, filosoofilisi ja religioosseid tekste ning tuhandete aastate vägivaldseid konflikte analüüsiv “33 sõjastrateegiat” on kokkuvõtlik juhis toimetulekuks igapäevaelu peene sotsiaalse mänguga, olles samal ajal teadlik geniaalsetest ja tõhusatest sõjanduse põhitõdedest. Greene´ile ainuomases stiilis kirja pandud “33 sõjastrateegiat” on tänapäevaseks kaaslaseks Sun Tzu “Sõja seadustele”.

Raamatus on küllaga ajaloolisi illustreerivaid näiteid alates Napoleonist Margaret Thatcherini, Shaka Zulust lord Nelsonini, Hannibalist Ulysses S. Grantini, filmistaaride, samurai mõõgavõitlejate ja diplomaatideni. Kõik kolmkümmend kolm peatükki kirjeldavad strateegiaid, mis aitavad elus ette tulevaid sõdu võita. Õpi tundma ründestrateegiaid, mis aitavad elus ette tulevaid sõdu võita. Õpi tundma ründestrateegiaid, mis nõuavad initsiatiivi säilitamist ja läbirääkimiste pidamist võimupositsioonilt, või kaitsestrateegiaid, mille eesmärk on oskuslikult reageerida ohtlikele olukordadele ja vältida võitmatuid sõdu. Nii lahinguväljade kui ka koosolekuruumide suured sõdalased on taktitundelised, paindlikud, tasakaalukad ja rahulikud ning omavad sügavat arusaama asjaolust, et ratsionaalsus, leidlikkus ja intuitiivsus alistavad alati paanika, ühekülgsuse ja rumaluse.

Asendamatu teos “33 sõjastrateegiat” annab vajaliku psühholoogilise relvastuse, et hoiduda läbikukkumisest ja õppida igapäevaelu keerulistes olukordades toime tulema.

Tootja

Robert Greene

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

873

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2016

Lehekülgi

464

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Ester Eggert

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““33 sõjastrateegiat””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga