Armastusega Bagdadist ees
Armastusega Bagdadist ees
Back Cover

“Armastusega Bagdadist”

0.25

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985997819 Kategooriad: , ,

Merejalaväelane, sõda ja koer nimega Laava.

Kolonelleitnant Jay Kopelman, koostöös Melinda Roth´iga.

Ükskõik kui hullud lood ka poleks, elus olla on ikka parem. Ma tahan teada, et ta hingab ja hüppab tolmutuustide järele ning ründab unes kujuteldavaid vaenlasi… Laava ellujäämine on peaaegu kõige suurem soov, mida oskan ette kujutada.

– Jay Kopelman

Iraagi linnas Fallujah´s mahajäetud majja sisenedes kuulevad merejalaväelased kahtlast häält, haaravad relvade järele ning valmistuvad nurga taha piiludes tuld avama. Ent USA juhitud rünnaku käigus “maailma kõige ohtlikumale linnale” ei leia sõdurid majast mitte kättemaksu hauduvat mässulist, vaid pommitamise eest põgenenud linnaelanikest maha jäänud tillukese kutsika.

“Armastusega Bagdadist” jutustab unustamatu loo kummalisest kangelase seltskonnast (karmid merejalaväelased, sõjaajakirjanikud, ohustatud Iraagi kodanikud), kelle kärnas ning kirpudest puretud põgenik elu, surma ja sõja kohta ootamatuid õppetunde jagab…

Raamat põhineb Jay Kopelmani kogemustel ja mälestustel. Jay Kopelman on endine USA merejalaväe kolonelleitnant, kelle sõjaväeline karjäär sai alguse 1986. aastal. 1991. liitus ta merejalaväega. 2004. aasta septembris saadeti Kopelman kuueks kuuks Iraaki, kus tema pataljon osales lahingutes Fallujah´ linna pärast. Melinda Roth on ajakirjanik ja raamatu “Mees, kes kõneles koertega” autor.

Tootja

Jay Kopelman, Melinda Roth

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

260

Kirjastus

Pilgrim

Ilmumisaasta

2009

Lehekülgi

222

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Janika Kuusik

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Armastusega Bagdadist””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga