Armastusest surmani
Armastusest surmani
Back Cover

“Armastusest surmani”

0.25

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Kategooriad: , , , Silt:

Kaks Jaak Lõmme lugu

Raamat sisaldab kaks pikemat jutustust. Esimest võib nimetada uurimislooks, teine käsitleb tänapäeval nii populaarse tutvumisteenistuse probleeme.

Sagedamini kui tarvis küsitakse sügavamõtteliselt, mida on tahtnud autor oma teosega öelda. Täpselt niisama tihti kõlab vastus, et kõik on teoses sees, kommentaarid ei saa midagi lisada.

Praegu ma räägin igaks juhuks asja ära, sest mood nõuab tagakaanele miskit juttu. Nende kahe lihtsa looga olen ma tahtnud äratada lugejas mõningaid kõhklusi. Esiteks – kas ei mõju meie “terve” egoism ajapikku mõnele sõbrale-kolleegile-kaaslasele surmatoovalt? Teiseks: tundekriis on nii üleüldine, et naeruväärne ja eluohtlik püüd on seda lahendada teisiti kui traditsioonilise armastusabielu, teisiti kui kanoonilise perekonna loomise teel. Ja nõnda edasi. Pidamata ennast alalhoidlaseks (kes meist peakski?), tunnen suurt ohtu aastatuhandetega kujunenud eetika vääramises. Kui on oht, et meie maailm uppi lendab, siis sel teel me küll katastroofi ära hoida ega pidurdada ei suuda.

Pole sugugi võimatu, et minu lugejad ja kriitikud mõtlevad teisiti.

Tootja

Henn-Kaarel Hellat

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud

Kaal

170

Kirjastus

Eesti Raamat

Ilmumisaasta

1987

Lehekülgi

174

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Armastusest surmani””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga