Back Cover

“Atlantise kavand”

21.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985735770 Kategooriad: , Silt:

1982. aastal teatas ameerika teadlane Charles Hapgood noorele raamatukoguhoidjale Rand Flem-Athile, et tsivilisatsioon on peaaegu sada tuhat aastat vana ning tal on selle kohta tõendeid. Ent enne, kui Hapgood sai neid tähelepanuväärseid väiteid põhjendada, hukkus ta traagiliselt liiklusõnnetuses. Koos Colin Wilsoniga hakkas Flem-Ath otsima teadlase väidete taga peituvat tõde. Nende uurimus maailma tähtsaimatest pühapaikadest (nt Stonehenge, Machu Picchu jpt) viis neid hämmastava avastuseni: monumendid polnud kaugeltki kohalike elanike poolt rajatud, vaid moodustasid võimsa ja salgamatu geomeetrilise mustri.
“Atlantise plaan” mõtestab lahti nende monumentide geomeetrilise mustri koodi ning selle taga peituva kunagiste Atlantise teadlaste katse säilitada oma tsivilisatsiooni pärand. Raamat heidab väljakutse meie arusaamadele inimkonnast ja esitab ülima veenvusega oma argumente – meie tsivilisatsioon ei ole sel planeedil esimene ega jää ilmselt viimaseks.
Rand Flem-Ath on koos abikaasa Rose’iga kirjutanud raamatu “Kui taevas langes: otsides Atlantist”, mis on ilmunud 17 riigis. Teos arendab edasi Charles Hapgoodi teooriat maakoorenihkest ning esitab uusi tõendeid ammukadunud jääaegsest kõrgtsivilisatsioonist. Rand on lõpetanud Simon Fraseri Ülikooli bakalaureusekraadiga sotsioloogias ja antropoloogias ning kaitsnud Briti Columbia Ülikoolis magistrikraadi raamatukogunduses. Ta elab Ladysmithis, Briti Columbias, Kanadas.
Colin Wilson peab ennast ennekõike filosoofiks, keda huvitab inimelu tähendus. Ta kirjutas oma esimese raamat “Üldteaduse käsiraamat” kolmeteistkümneaastasena. Pärast tööd riigiametis ja teenistust lennuväes, hulkuri-elu Pariisis ja romaanikirjaniku põlve Londonis kirjutas ta 1956. aastal “Kõrvalseisja” kriitilise raamatu inimestest, kes tunnevad end ühiskonnast vaimselt võõrandununa. Tema raamatuid on tõlgitud paljudesse keeltesse ning ta on töötanud külalisprofessorina Ameerika ülikoolides. Ta elab koos abikaasa Joy’ga Cornwallis.

Tootja

Colin Wilson, Rand Flem-Ath

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

655

Kirjastus

Sinisukk

Ilmumisaasta

2003

Lehekülgi

416

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Tiina Tarik

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Atlantise kavand””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga