Emotsionaalne intelligentsus
Emotsionaalne intelligentsus
Back Cover

“Emotsionaalne intelligentsus”

19.99

2 laos

Seisukord: Kasutatud ? Tootekood: 9789985332818 Kategooriad: , Silt:

Miks võib EQ olla tõhusam kui IQ.

Tundetarkus on inimkonna ürgne tarkus ja neid otsuseid, mis võivad inimese elu kõige enam muuta, teeb ta tunnetest juhituna. Goleman suunas emotsionaalse intelligentsuse teema juurde nii teadlasi kui ärimehi.

Emotsionaalse intelligentsuse ainevald puudutab inimese ja psühholoogia põhiväärtusi. Neuroteaduste arenguga on tundetarkus ja inimese hingeline heaolu taas kord teaduse huviobjektiks tõusnud. Psühholoogia ringkondades on selle teema puhul palju kirgi üles kütnud igavene küsimus: kas saab tulemuslikult tegeleda millegagi, mida pole veel piisavalt tõestatud? Senise intellekti (loe ka: teaduse) imetlemise kõrvale on aga võimsalt kerkinud teadmine, et sageli kõige tähtsamad näiliselt ratsionaalsed otsused on emotsioonidest juhitud kiire mõtlemise tulemused (D. Kahneman), nii et just olukorra emotsionaalse tähenduse mõistmine võib olla lahenduse otsimise ja vigade vältimise otsustav tegur.

See raamat võiks huvi pakkuda kõigile neile, kes tahavad iseennast ja teisi mõistlikult, s.o tundeid arvestades juhtida. Ka on põnev võrrelda, mis on muutunud teadmistes ja hoiakutes tundetarkuse vallas viimastel kümnenditel. – Mare Pork, Tallinna Ülikooli psühholoogia emeriitprofessor ja juhtimiskonsultant.

Tootja

Daniel Goleman

Seisukord

Kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

615

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2015

Lehekülgi

423

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Viivi Verrev

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Emotsionaalne intelligentsus””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga