Back Cover

“Printsi roll. Meeste seksuaalsusest”

6.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985812204 Kategooriad: , Silt:

Pole kerge kirjutada seksuaalsusest. Vaevalt leidub teist eluvaldkonda, kus inimesi võiks nii lihtsalt ärritada või neile haiget teha. Selle raamatu kallal töötades kogesime, et on peaaegu võimatu öelda seksuaalsuse kohta midagi objektiivset ja üldkehtivat. Eeskätt siis, kui püüda kirjeldada seda, mida inimesed tunnevad.
Raamat “Printsi roll” on katse õiglaselt hinnata mehe seksuaalelamuse subjektiivsust. Intervjueerisime paljusid mehi, vestlesime nendega.
Pöördusime omaenda elusündmuste poole ja pidasime nõu spetsialistidega. Sellegipoolest oleme kindlad, et mitte igaüks ei leia end meie raamatus eest.
Ja see ongi hea. Just seksuaalsuse vallas räägib kõik selle kasuks, et iga üksiku individuaalsust ja intiimsust tuleb kaitsta trükitud paberi vihjete eest. Seadsime oma eesmärgiks kirjeldada, mida mehed tunnevad, mida soovivad ja mis neile muret teeb. Püüdsime tõsiselt suhtuda neisse ettekujutustesse, mida mehed ja naised seovad meheliku seksuaalsusega – nii heas kui halvas mõttes. Me ei tahtnud kehtestada mingeid uusi norme, mille abil võtaks kõik väidetavalt õnnelikuma kulu.

Tootja

Dieter Schnack, Rainer Neutzling

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

337

Kirjastus

Sinisukk & Co

Ilmumisaasta

1995

Lehekülgi

368

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Kersti Kittus

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Printsi roll. Meeste seksuaalsusest””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga