Back Cover

“Hilda”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Kategooriad: , , Silt:

Ajalooline jutustus neljateistkümnendast sajandist

Külma vihma ja lumeräitsakaid sadas segamini maha, nii et kaks metsarändajat olid läbimärjad ja külmetasid kangesti, ehk küll olid kiiresti oma teed käinud, et jõuda veel enne kottpimedat sügiseööd välja lagedale. Aga öö oli ammu juba oma pimeduskatte laotanud üle metsa ning maa ja ikka veel uitasid mehed mööda metsa, ilma et oleksid teadnud, kuidas välja saada. Näha ei olnud enam midagi muud kui pimedust, ja peale vihma padina, mis ülalt puude okstelt langes üsna valu tuulega, ei kuulnud nad mingit muud häält.
“Püha Maarja, me oleme hirmsasti ära eksinud, et me enam paigastki ei saa,” ütles teine lühem mehike väriseval häälel, mis näis rohkem kartusest kui külmast tulevat.
“Kuidas nii, Maarja kummardaja?” küsis teine kindla, natuke põriseva häälega, nagu ei puutuks halb ilm ega eksimine temasse sugugi. “Me astume ju ühtepuhku edasi, kuidas võid sa siis ütelda, et me paigastki ei saa?”
“Vaata, Viboane, me oleme selles kohas olnud täna juba kaks korda. Siin on jälle see suur tamm, see manitsev märklaud, mis käsib tagasi pöörduda.”

(Raamatus on endise omaniku nimi ja ostukuupäev)

Tootja

Andres Saal

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

396

Kirjastus

Noorte-Orto kirjastus

Ilmumisaasta

1953

Lehekülgi

317

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Hilda”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga