“Hollywoodi naised” I & II osa

9.98

1 laos

Seisukord: kasutatud Kategooriad: , ,

Jackie Collins on kaheteistkümne paljudes maades menuka bestselleri autor. Tema teostest väärivad mainimist: Maailm on täis abielumehi, Maailm on täis abielunaisi, Hollywoodi naised, Hollywoodi mehed, Patused, Sugutäkk, Libu, Õnnelik, Rockistaar, Armukesed ja mängurid jt.

“Hollywoodi naisi” on müüdud miljoneid eksemplare. Sama pealkirja kandva esilinastustest televisioonis kujunes filmiaasta tähtsündmus.

Jackie Collins kirjutab rikastest, võimsatest, kuulsatest ja ilusatest inimestest, kes ohjeldamatult naudivad elu, kirgi, raha ja võimu.

  • Hollywood on maagiline nimi. See kätkeb endas hiilgust, romantikat, müstikat, filme ja skandaale. Kõike seda kirjeldangi teostes “Hollywoodi naised” ja “Hollywoodi mehed”.
  • Elu Hollywoodis on nagu kahe teraga mõõk. Ma armastan seda! Võin kaasa mängida ja käia uhketel pidudel, kus kohtan lõbutsevaid superstaare, kaskadööre ja teisigi kuulsusi. Aga ma võin ka koju jääda, et neist kirjutada. Uskuge, erinevalt kõmulehtedest räägivad minu raamatud tõtt!
  • Jälgin Hollywoodi elu paljudes paikades. Teen seda kõikjal – alates kõige rikkamatest ja moodsamatest restoranidest ning lõpetades imetlusväärsete nurgataguste kohvikutega.
  • Pärast seda, kui 1968. aastal ilmus minu esimene raamat “Maailm on täis abielumehi”, hakkasid tuttavad mulle oma elust pihtima. Olen nagu psühhoterapeut, kes oma teenete eest tasu ei võta. Mine Jackie’ poole ja räägi talle kõigest! Mu raamatud peegeldavad inimsuhteid, nagu need Hollywoodis eksisteerivad. Ei Hollywoodi mehed ega naised ole suutnud ära oodata, et mulle südant puistata. Mulle meeldib nendest kirjutada – rääkida nende saladustest ja kõigest muust.
  • Loodetavasti saate minu raamatutest midagi uut teada. Kirjutan, sest armastan jutuvestmist. Mulle meeldib kõnelda puhast tõtt.

Meeldivat lugemist!

Hotger 1993. 352+331 lk

Tootja

Jackie Collins

Seisukord

kasutatud

Kaal

545

Kirjastus

Hotger

Ilmumisaasta

1993

Lehekülgi

683

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Karin Suursalu

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Hollywoodi naised” I & II osa

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga