inferno
inferno
Back Cover

“Inferno” ja “Lahtimuugitud inferno” 2 raamatut

34.99

3 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949254644 Kategooriad: , , , Sildid: ,

1. raamat:

Dan Brown põimib oma ülemaailmsetes bestsellerites “Da Vinci kood”, “Inglid ja deemonid” ja “Kadunud sümbol” meisterlikult kokku ajaloo, kunsti, koodid ja sümbolid. Oma uues paeluvas põnevikus on kirjanik taas omas elemendis ja loonud romaani, kus panused senistest suurimad.

Itaalia südames tõmmatakse Harvardi sümboloogiaprofessor Robert Langdon painavasse maailma, mille keskmes on üks kõigi aegade kuulsamaid ja salapärasemaid kirjandusteoseid… Dante “Põrgu”.

Langdonil tuleb pidada võitlust kohutava vastasega ja maadelda mõistatusega, mis viib ta kunsti, salakäikude ja futuristliku teaduse maailma. Abiks Dante sünge poeem, püüab Langdon leida vastuseid ja otsustada, keda usaldada, enne kui maailm pöördumatult muutub.

inferno

2. raamat:

Informatiivses mitteametlikus teejuhis Dan Browni “Inferno” juurde muugib ajaloolane Michael Haag lahti Dante allegoorilise poeetilise meistriteose ning pakub põnevat ja olulist taustainfot Dan Browni vastuolulise ja köitva maailma tegelastele, tegevuspaikadele ja mõistatustele. Kuidas haakuvad tegelikkusega vihjed, mille sümboloogiaprofessor Robert Langdon Firenzest Veneziasse ja sealt Istanbuli jätkuvatel otsingutel ilmsiks toob? Milliseid koode ja sümboleid kasutas Dante oma “Jumalikus komöödias” ning milliseid salajasi usu-, filosoofilisi ja teaduslikke teemasid tema teos peidab? Mis peitub Botticelli “Põrgukaardi” taga? Ja millega tegelevad transhumanistideks nimetatud teadlased tegelikult?

“Lahtimuugitud “Inferno”” käsitleb niisama laia teemaderingi nagu Dan Browni romaangi, alates musta surma õudustest ja lõpetades teaduslike aruteludega rahvastiku juurdekasvust ning eluea pikendamisest, majanduslikest, poliitilistest ja religioossetest mullistustest Firenzes renessansi koidikul kuni tänapäevani. Kohustuslik kirjandus igaühele, kes on lugenud “Infernot” ja murdnud pead, kas selle saladuslikud küsimused on reaalsed ja olulised.

Inferno

Tootja

Dan Brown

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

644

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2013 ja 2014

Lehekülgi

447 ja 267

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline ja pehmekaaneline

Tõlkinud

Jana Linnart

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Inferno” ja “Lahtimuugitud inferno” 2 raamatut”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.