Inglise-eesti sõnaraamat ees
Inglise-eesti sõnaraamat ees
Back Cover

“Inglise-eesti sõnaraamat”

8.95

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Kategooriad: , ,

Käesolev inglise-eesti sõnaraamat ilmub 1948. aasta väljaandega võrreldes täiendatud ning parandatud kujul ja on esmajoones määratud keskkoolides õppivale noorsoole, et abistada teda keskmise raskusega ingliskeelse teksti lugemisel. Ühtlasi tahab sõnaraamat abiks olla laiemale tarvitajaskonnale.

Sõnade valikul on eelkõige silmas peetud keskkoolidele määratud inglise keele õpikutes ja adapteeritud ilukirjanduslikes teostes kasutatavat sõnavara. Ühtlasi on esitatud kõige tavalisem poliitiline, majandus- ja muualane sõnavara, mida tarvitatakse ajakirjanduses ja populaarteaduslikes teostes. Vähemal määral on antud fraseoloogiat, kuna sõnaraamatu suhteliselt väike maht ei võimalda rikkalikuma materjali esitamist.

Sõnaraamatu lõppu on lisatud valimik geograafilisi nimesid ja tuntumaid isikunimesid. Lõppu on ka paigutatud tavalisemad lühendid ja ebareeglipäraste tegusõnade põhivormide tabel.

Sõnaraamatu koostaja tänab siiralt retsensenti, Tallinna X Keskkooli inglise keele õpetajat C. Partsi, kes on jälginud sõnastiku eestikeelse osa normatiivsust, valinud osa fraseoloogiat ning kontrollinud ja parandanud eestikeelsete tõlgete täpsust.

Tootja

M. Rauk

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

680

Kirjastus

ORTO

Lehekülgi

430

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Inglise-eesti sõnaraamat””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga