Jaapanlased
Jaapanlased
Back Cover

“Jaapanlased”

0.25

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 5450005229 Kategooriad: , , Silt:

Ulatusliku faktilise materjali ja isiklike kogemuste põhjal tutvustavad autorid jaapanlaste rahvusliku karakteri iseärasusi, nende sotsiaalse käitumise erijooni, tootmise juhtimise psühholoogiat, haridussüsteemi, jaapani võitluskunsti, lilleseadeid, teetseremooniat jne.
Huvi peaksid pakkuma ka raamatu lisades toodud andmed jaapani köögist, loomaringi (zodiaagi-) märkidest, punktmassaažist ja füsiognoomikast, samuti ka põhjalik loetelu Jaapani kohta olevast vene ja võõrkeelsest kirjandusest.

Kord uue aasta eel kutsus Buddha enda juurde kõik maailma loomad. Ta lubas, et need, kes temale lugupidamist avaldama tulevad, saavad kingitusi ning tubliduse ja austuse täheks annab ta neist igaühele aasta, mis edaspidi hakkab kandma selle looma nime. Loomi tuli vaid kaksteist. Nad saabusid seesuguses järjekorras: rott, härg, tiiger, jänes, draakon, madu, hobune, jäär, ahv, kana, koer ja siga. Saanud oma “valdusse” aasta, andis loom sellele oma tüüpilised jooned. Jaapani uskumuste kohaselt on inimestel, kes on sündinud 12-aastase tsükli mingi looma aastal, samad iseloomuomadused kui sellel loomalgi. Sünniaasta järgi võivat määrata inimese iseloomu, saada ettekujutuse tema tugevatest ja nõrkadest külgedest, näha ette tulevikku.

Tootja

V. Pronnikov, J. Ladanov

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud

Kaal

280

Kirjastus

Olion

Ilmumisaasta

1992

Lehekülgi

304

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Jüri Pärni

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Jaapanlased””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga