Back Cover

“Kass, kes oli kuningas Salomon”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949940134 Kategooriad: , , , Sildid: ,

Lugu ühest ebatavalisest kassist, kelle maailm on rohkem inimeste kui kasside oma. Hämmastav ja imeline on raamatus elu, kus põimuvad läbisegi reaalsus ja unenäomaailm. Ilukirjanduslikus stiilis loodud omapärases raamatus kirjutab Mall Jaakson pigem ikkagi inimeste maailmast, mida sagedasti saadab saladusliku Salomoni mõtlik pilk. Ühel hetkel ei tee enam vahet, kas mõni mõte või öeldud sõna on kassi või inimese oma, kuid- on sel tähtsust? Sest küsimused saavad küsitud ja vastused … need on iga lugeja enda sees.

Mall Jaakson on elanud mitmel kodumaal – Eestis, Rootsis ja Hispaanias. 1950. aastal lõpetas ta Stockholmi Ülikooli teoreetilise ja praktilise filosoofia ning sotsioloogia alal. Küllap sellest ka ta hea inimestetundmine ja raamatute mitmekihiline alltekst.

Temalt on varem ilmunud viis raamatut, neist kaks eesti keeles. Esimene “Päikeseratta all”, ilmus Lena Jacksoni nime all Loomingu Raamatukogus 2003. aastal. Raamatu “Minu suguvõsa lugu. Hispaania päevik” andis 2012. aastal välja kirjastus SE&JS.

Tootja

Mall Jaakson

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

437

Kirjastus

SE&JS

Ilmumisaasta

2013

Lehekülgi

96

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Kass, kes oli kuningas Salomon””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga