Back Cover

“Klaasmajad”

12.90

1 laos

Seisukord: Kasutatud Tootekood: 998576689 Kategooriad: , , , Silt:

New York Timesi bestseller

“Ma kardan …”
Kuidas sai New Yorgi politseijaoskonna mõrvauurija Aiden Flynn sellise meeleheitliku elektronsõnumi peale silma kinni pigistada, ehkki see oli adresseeritud tema naabrile ja kolleegile Ryan Hillile? Aiden on Ryani korteris vaid seepärast, et hoolitseda tolle auhinnatud orhideede eest, kuni mees ise on puhkusel. Salapärane sõnum tekitab ainult küsimusi. Miks nimetab saatja, inglise fotograaf, Ryanit Samiks? Miks naise korterit läbi otsiti? Ja miks põgeneb ta New Yorki – mehe juurde, keda pole kunagi kohanud?
Veendunud, et ta naaber ei kavatse midagi head, ja kindlana, et pahaaimamatu naine jookseks otse lõksu, tormab Aiden lennujaama. Esinedes salalpärase Samina, kohtub ta silmast silma meeldiva Olivia FitzDurhamiga. Aiden oli oodanud tavalist, hirmunud vanatüdrukut. Ta leiab aga eest otsekohese ja asjaliku südametemurdja, kelle kombekas britilik pealispind ei suuda varjata sensuaalset naiselikkust.
Soovimata tunnistada, et ta pole tegelikult Sam, lubab Aiden Oliviat Ryani ja tema kaaslaste eest kaitsta. Peagi ajab piinav kassi-hiire mäng Aideni ja Olivia idarannikult läände, Inglismaa kaugetele kallastele ja tagasi Hell´s Kitcheni. Nad avastavad, kui ohtlikud võivad olla saamatud kurikaelad ja kui kähku lahvatab kirg, kui panused on kõrged ja ollakse pidevalt koos …

Sari: Sinine raamat

Tootja

Stella Cameron

Seisukord

Kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

523

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2003

Lehekülgi

406

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Ülle Jälle

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Klaasmajad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga