Kõige tähtsam küsimus
Kõige tähtsam küsimus
Back Cover

“Kõige tähtsam küsimus”

7.99

3 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949431472 Kategooriad: , Silt:

Peep Vainul on erakordne võime panna meid mõtlema küsimuste üle, mis on elus tõesti olulised. Soovitan seda ülimalt loetavat ning sisekaemuslikku raamatut soojalt inimestele, kes on valmis oma valikud ise tegema. – Manfred Kets de Vries/ professor, INSEAD

Tänapäeval on lihtne iseennast kaotada ning oma kõige tähtsamaid soove kõiksugu kiireloomulistele nõudmistele ohvriks tuua. Tagajärjeks on tasakaalutu elu ning järjest süvenev rahulolematus. Peep Vain tutvustab oma raamatus lihtsat ning lineaarset protsessi oma tegelike tahtmiste üles leidmiseks ning ellu viimiseks.

“Kõige tähtsam küsimus” näitab, kuidas leida endast julget mõtlemist ja pealehakkamist ning teha ära asju, mis kõige enam rõõmu ja rahuldust pakuvad. See on raamat, mis aitab Sul ennast paremini tundma õppida.

Peep Vain kirjeldab raamatus värvikalt avalikkuse eest seni varjus olnud etappe oma teel müügimehest ettevõtjaks ning koolitajaks. Kuna raamat valmis samal ajal, mil Peep osales saates “Tantsud tähtedega”, leiab siit ka sellega seotud seiku ning läbielamisi.

Tootja

Peep Vain

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

380

Kirjastus

Eesti Päevaleht

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

240

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Kõige tähtsam küsimus””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga