teejuht ees
teejuht ees
Back Cover

“Rahvusvahelise äri teejuht”

6.25

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985962331 Kategooriad: ,

Raamat annab ülevaatliku kirjelduse 40 riigist.

Iga riigi kohta antakse kokkuvõtlikku infot tema majanduse seisukorra ja perspektiivide, poliitilise kliima ning kultuuriliste eripärade kohta. Lahti seletatakse religiooni ning ühiskondlike omapärade mõju riigi äritavadele.

Ära on toodud firmade lahtiolekuajad, riigipühad, välisinvesteeringute suhtes rakendatavad nõudmised ning asjatundlikud näpunäited iga maa kultuuriliste omapäradega toimetulekuks.

Soovitusi jagatakse koosolekute ja presentatsioonide tegemise kohta eri maades, aga juhitakse ka tähelepanu eksitustele või ohtudele, mis firmajuhte võõral maal asju ajades varitseda võivad.

Iga riigi portree majandusosa annab teavet üldnäitajate, võlausaldatavuse, kaubandus- ja rahanduspoliitika, intellektuaalse omandi õiguste ning välisinvesteeringute kliima kohta.

Teosest on kasu firmadele ning ettevõtjatele, kes on otsustanud välisriikides kontakte luua või äritegevust alustada, aga ka kõigile teistele, kes soovivad üksikasjalikku ja ülevaatlikku infot erinevate maade majanduslike võimaluste ja ühiskondlike eripärade kohta.

Tootja

Terri Morrison, Wayne A. Conaway, Joseph J. Duoress

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

700

Kirjastus

K-Kirjastus

Ilmumisaasta

2000

Lehekülgi

401

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Mart Lebedev

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Rahvusvahelise äri teejuht””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga