Back Cover

“Kuninga silmad. Pimeduse hääled. 2 raamatut.”

14.90

1 laos

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9789985325261 Kategooriad: , ,
  1. Raamat “Kuninga silmad”
    Viieaastane Cassius pääses, kui mõrvati tema vanemad, Malonia kuningapaar. Kui ta saab viieteistkümneseks, on ta endiselt peidus Inglismaal oma õpetaja Aldebarani hoole all, kelle ettekuulutuse kohaselt Cassius ükskord uuesti oma troonile saab.
    Samal ajal elab viieteistkümneaastane Leo Malonias, kus valitseb uus kuningas. Ühel päeval avastab Leo imelise raamatu, kuhu ilmub iga päev uus osa eepilisest loost – ettekuulutusest, kuninga ja kuninganna mõrvast ning nende sündmuste seosest tema enda perekonna looga.Catherine Banner (s 1989) on Cambridge´is elav noor briti fantaasiakirjanik, keda on juba jõutud võrrelda ka Potteri-sarja autori J. K. Rowlingiga. “Kuninga silmad” on Banneri esimene romaan, mille kirjutamist alustas ta juba neljateistaastase kooliõpilasena ning mis tõi talle kohe ka rahvusvahelise tuntuse ja tunnustuse.
  2. Raamat “Pimeduse hääled”
    Anselm  Andros on alati arvanud, et ta elab normaalset elu. Nende pere püsib koos ja tundub, et nad saavad raskustest hoolimata hakkama. Kui aga nende kodumaa Maloonia poliitiline olukord muutuma hakkab, mõjutab see rängalt ka nende peret. Kuigi viimased viisteist aastat on nad vaikset elu leanud, on Anselmi ema ja kasuisa elu olnud lahutamult seotud Maloonia tormilise ajaloo ning selle paralleelmaailma, tänapäeva Inglismaaga. Kuna kõikjal valitseb ebakindlus, on olulisem kui kunagi varem, et Anselm mõistaks minevikusündmusi ning kuulaks oma sisehäält, maksku see, mis maksab. “Pimeduse hääled” on järg romaanile “Kuninga silmad” (e.k. 2011), mis toob meid tagasi Catherine Banneri loodud fantaasiaküllasesse ja haaravasse maailma.
    Catherine Banner (s 1989) alustas sarja esimese osa kirjutamist juba neljateistkümneaastasena ühel koolivaheajal. 2006. aastal oli tema portree koos teiste andekate briti noorte portreedega üleval Londonis National Postrait Gallery näitusel “Väljapaistvad noored” ning 2008. aastal figureeris ta ajalehe Observer “Cool Listis”. Praegu õpib Banner Cambridge’i ülikoolis inglise keelt ja kirjandust.
Tootja

Catherine Banner

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

838

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2012

Lehekülgi

872

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Tanel Rõigas

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Kuninga silmad. Pimeduse hääled. 2 raamatut.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga