Back Cover

“Jumalate linna otsingul 1-2. 2 raamatut”

74.90

1 laos

 1. Raamat “Läkitus iidsetelt inimestelt”
  Tiibeti Teadusliku ekspeditsiooni sensatsioonilised avastused
  Vene teadlane Ernst Rifgarovitš Muldašev ja tema kolleegid avastavad gloobusel mõõtmisi tehes iidsete ehitiste kauguste vahel ilmselged seaduspärasused, mis on seotud teatud numbrikombinatsioonidega. Kõige sagedamini esinevad numbrid “6” ja “9”. Religioosset kirjandust ja pühendatud inimeste teoseid lugenuna leiab autor, et Noa ajal toimunud ülemaailmne veeuputus on vaid üks Maal toiminud ja inimkonna peaaegu täielikult hävitanud apokalüpsistest ning need sündmused on tihedalt seotud numbritega, mida peetakse saatanlikeks. Autori isiklikud uuringud ja analüüsid jõuavad koguni selle avastamiseni, et apokalüpsised on tegelikult Maa pääsemine hävingust…
 2. Raamat “Šambala embuses”
  Jumalate linna otsingul 2. raamat
  Tiibeti Teadusliku ekspeditsiooni sensatsioonilised avastused
  Kes on elavad surnud ja mida nad teevad Jumalate Linnas? Mis juhtub tavalise inimesega Surmaorus? Miks püüdis joogi Milarepa Surnute Kuningriiki pääseda? Kes on Näljane Kurat ja miks inimesed teda kardavad?
  Ernst Muldašev on organiseerinud Himaalajasse, Tiibetisse ja Egiptusesse viis teaduslikku ekspeditsiooni, mis on toonud kaasa sensatsioonilisi avastusi filosoofia ja ajaloo alal. Mõistes, et tema peamine leiutis, surnud inimeste kudedest valmistatud alloplant, on seotud inimkeha loomise looduslike süvamehhanismidega, on Muldašev oma töö käigus suhelnud mitte ainult mitmesuguste valdkondade teadlastega (füüsikud, molekulaarbioloogid jt), vaid uurinud ka religiooni ja esoteeriliste teaduste põhialuseid.
  Kas Muldašev leids oma ekspeditsioonil iidse Šambala ehk Jumalate Linna? Teadlane ise on selles veendunud. Ohtrate välijooniste abil tõestab ta meile, et kummalise kujuga mäed, mida ekspeditsiooniliikmed Tiibtetis nägid, on tegelikult hoopis hiigelsuured püramiidid.
Tootja

Ernst Muldašev

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

957

Kirjastus

Pegasus

Ilmumisaasta

2004-2009

Lehekülgi

944

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Aimi Raudam

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Jumalate linna otsingul 1-2. 2 raamatut””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga