Back Cover

“Meditatsioon. Esmane ja lõplik vabadus”

16.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949901906 Kategooriad: , Silt:

Buddha-järgse perioodi esimene raamat meditatsioonist

Buddha eluajal dünaamilisi meditatsioonimeetodeid ei vajatud. Inimesed olid rahulikumad ja elasid lihtsamalt. Nüüd kulgeb elu hoopis kiiremas tempos, see tekitab palju stressi ja pingeid. Tänapäeval pole sugugi lihtne vaikses meditatsioonis istuda.
Selles 21. sajandi jaoks mõeldud meditatsiooni käsiraamatus pöörab Osho traditsioonilised meditatsioonikäsitlused pea peale. See raamat ütleb, et meditatsioon ei ole muust elust eemalseisev spirituaalne treening, vaid et oma olemuselt on meditatsioon kunst olla teadlik, mis toimub meie sees ja meie ümber. Ja kui inimesed saavad “nipi kätte”, võib mediteerida kus iganes – nii töötades kui puhates.
Raamat “Meditatsioon” kooosneb Osho valitud ja/või loodud erinevate meditatsioonitehnikate praktilistes samm-sammult edenevatest tutvustustest. Üks populaarsemaid neist on unikaalne Osho aktiivne meditatsioon, mis on loodud just tänapäeva pingelist elu silmas pidades. Osho suhtub mõistvalt sellesse, et tänapäeval ei suuda enamik inimesi vaikselt istudes mediteerida. Just seetõttu algavad mitmed meditatsioonid – nt Osho dünaamiline meditatsioon ja Osho kundalini meditatsioon – ühe või enama füüsilist tegevust sisaldava etapiga. See viib meie füüsilised ja vaimsed energiad sellisesse haripunkti, et seejärel on rahu ja vaikust kerge saavutada. See muudab meid erksamaks, värskemaks ja energilisemaks.

Osho “Meditatsioon” on ideaalne kaaslane uurimisretkel meditatsioonimaailma.

Tootja

Osho

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

368

Kirjastus

Pilgrim

Ilmumisaasta

2009

Lehekülgi

288

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Aet Karolin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Meditatsioon. Esmane ja lõplik vabadus””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga