Millest kõnelevad tähed ja planeedid
Millest kõnelevad tähed ja planeedid
Back Cover

“Millest kõnelevad tähed ja planeedid”

8.55

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985575997 Kategooriad: , Silt:

Taevamüsteeriumide teejuht

Raamat uurib neid sügavaid tähendusi, mida inimkond on sajandite vältel omistanud taevakehadele, alates Päikese kui loova energia allika universaalsest sümboolikast kuni keeruliste mustriteni, milles on ära tuntud erinevad tähtkujud ja täheparved Orionist Plejaadideni.

Raamatus on kasutatud astroloogia, astronoomia, antropoloogia ja teiste nii klassikaliste kui kaasaegsete teadusharude andmeid. Autorid näitavad taevanähtuste erinevaid tõlgendusviise, mis on välja kasvanud erinevate kultuuride vaimsetest ja psühholoogilistest tajumustest, sealhulgas asteekide, maiade, Mesopotaamia ja muistse Egiptuse, Põhja-Ameerika põlisrahvaste, Hiina ja hinduistlikus kultuuris.

Illustratsioonidena on kasutatud originaalseid kunstiteoseid, et heita sügavuti valgust kosmiliste ja kultuuriliste nähtuste vastavustele – kaasa arvatud läänemaise sodiaagi peensused, päikese ja kuu seosed selliste pühade monumentidega, nagu näiteks Stonehenge, komeetide trajektoorid ja eri kultuure läbiv tähtede müütiline tõlgendus.

See imekaunis ja mõtteid ärgitav teejuht on huviäratavaks kaaslaseks kõigile neile, kes tahavad sügavamalt mõista kõige olulisemat sümboolikat, mille inimkujutlus on kunagi omaks võtnud.

(Taskuformaat)

Tootja

Geoffrey Cornelius, Paul Devereux

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud, kaaned kulunud

Kaal

370

Kirjastus

Ilo

Ilmumisaasta

2004

Lehekülgi

364

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Aime Kons

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Millest kõnelevad tähed ja planeedid””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.