Back Cover

“Holistiline ravimtaimede käsiraamat”

15.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949125678 Kategooriad: , , Silt:

Levinud tervisehäirete raviks

Praktilise ning informatiivse raamatuna selgitab “Holistiline ravimtaimede käsiraamat” taimravi peamisi seisukohti lääne, Hiina ning ajurveda traditsioonides ning kirjeldab nendevahelisi erinevusi taimede kasutamises – konservatiivne lääne meditsiin pigem leevendab sümptomeid kui ravib haigusi, kuid taimravi traditsioon nii idas kui läänes keskendub pigem tasakaalu saavutamisele keha ja vaimu vahel, milleni on võimalik jõuda ravimtaimede kasutamise kaudu. Selle käsiraamatu abil on teil võimalik valida lähenemine, mis sobib teile kõige paremini.

– See on klassikaline ravimtaimede käsiraamat, mis on jagatud kaheksaks peatükiks.

– Raamat on süsteemselt üles ehitatud, lähtudes organismi funktsioonidest ja tavapärastest haigustest ning iga seisundi kohta on pakutud välja raviks sobivad taimed.

– Siin on kirjeldatud rohkem kui 150 ravimtaime, mida on võimalik ka kodus kasutada. Samuti on välja toodud kõikide taimede peamised toimed ning ravi-omadused.

– See raamat õpetab, kuidas valmistada ravimtaimedest lihtsaid ravimeid ning annab nõud ravimtaimedest koosneva koduse esmaabikarbi koostamiseks.

Tootja

Penelope Ody

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

493

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

208

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Pirjo Mõttus

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Holistiline ravimtaimede käsiraamat””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga