Back Cover

“Nähtamatu”

9.90

4 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949681082 Kategooriad: , , Silt:

“Mind haaras võimas nägemus sellest, mida võiks tähendada nähtamatuks muutumine inimesele. Seda nägemust ei varjutanud ükski kahtlus. See tähendas salapärast jõudu, vabadust. Varjukülgi ma ei näinud. Kujutlege vaid! Ja mina, see armetu, puruvaene ning käsist-jalust seotud assistent, kes pidi provintsikolledžis tobusid õpetama, võisin äkki muutuda selleks.”

Kui müstiline mees, nimega Griffin, saabub ootamatult Inglismaa külakesse, ei aima keegi, et tegemist võiks olla teadlasega, kel õnnestus end nähtamatuks muuta. Tema uus oleks pakub talle ohtralt võimu ja vabadust, millele teistel puudub juurdepääs. Ta jätkab palavikuliselt katsetustega, sihiks nähtamatuse varjus valitseda maailma ning hoida ümbritsevaid terrori abil hirmu all.

Inglise kirjanik Herbert George Wells (1866-1946) oli üks neist, kelle teosed panid aluse ulmekirjandusele. Ülikoolis bioloogiat õppinud Wellsi romaan saatis ilmudes suur menu, neist tuntuimaks said “Ajamasin”, “Doktor Moreau saar”, “Nähtamatu”, “Maailmade sõda”, “Esimesed inimesed kuu peal” ja “Inimjumalad”.

Wells on neljal korral esitatud Nobeli kirjandusauhinna nominendiks ning tema “Nähtamatu” põhjal tehtud filmi saatis kogu maailmas tohutu edu.

Tootja

Herbert George Wells

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

313

Kirjastus

Pegasus

Ilmumisaasta

2019

Lehekülgi

246

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Ülo Poots

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Nähtamatu””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.