Back Cover

“Öötäht. Surematud”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9789949593668 Kategooriad: ,

Alyson Noeli sõltuvust tekitava “Surematute” noortesarja uues raamatus tuleb Everil mängu panna kõik ning leida üles võimed, mille olemasolust tal seni aimugi ei olnud, et astuda vastu oma kõige kohutavamale vaenlasele.

Haven süüdistab Everit endiselt oma kallima Romani surmas, kuigi Ever on meeleheitlikult üritanud talle selgeks teha, et tegemist oli õnnetusjuhtumiga. Nüüd on Haven kindlalt nõuks võtnud Ever põrmustada ning hävitada ühes ka Damen ja Jude. Esimese sammuna kavatseb ta Everi ja Dameni lahku ajada ja selle jaoks on Havenil olemas kõik vajalik.

Everi eelmine elu peidab Dameni kohta kohutavat saladust, mis heidab uut valgust Everi ja Jude´i suhtele, kuid on nii sünge ja jõhker, et võib Everi lõplikult Damenist lahutada. Ever haarab sarvist suurimatel hirmudel, mis on seotud noormehega, kellega ta on otsustanud veeta igaviku, ning satub samas surmatoovasse kokkupõrkesse Haveniga, mis võib hävitada kõik asjaosalised.

Selleks et võita, tuleb Everil kõigepealt endalt küsida: kas tema enese ellujäämine on väärt seda, et saata Haven Varjumaa igavesse pimedusse? Ning kas Dameni minevikus peituv tõde on võti nende tulevikku?

Tootja

Alyson Noel

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

323

Kirjastus

Pegasus

Ilmumisaasta

2017

Lehekülgi

302

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Kadri Lutt

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Öötäht. Surematud””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga