Paradiisisaared Tahiti ja Tonga
Paradiisisaared Tahiti ja Tonga
Back Cover

“Paradiisisaared Tahiti ja Tonga”

11.54

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985933249 Kategooriad: , Silt:

– Las Palmas, linn Kanaari saarte hulka kuuluval Gran Ganaria saarel, Hispaania Las Palmase provintsi halduskeskus. Liiklussõlm Euroopa ja Lõuna-Ameerika ning Lõuna-Aafrika vaheliste õhu- ja laevateedel.
– Guadeloupe, Prantsusmaa meretagune departemang. Väikeste Antillide Tuulealuste saarte rühma kuuluv kaksiksaar koosneb läänepoolsest Basse-Terre´i ja idapoolsest Grande-Terre´i saarest, mille vahel on 5 km pikkune väikesaari täis väin.
– Panama kanal, rahvusvaheline tehisveetee, mis ühendab Atlandi ookeani ja vaikset ookeani; pikkus 82km (52 miili). Ümber Hoorni neeme on teekond Ameerika ühelt küljelt teisele 8000 meremiili pikk.
– Galapagos, vulkaaniline saarestik Vaikses ookeanis (1000 km rannikust), administratiivselt Ecuadori koosseisus. Saarestikku kuulub 16 suuremat ja 6 pisisaart.
– Takume, Vaikses ookeani keskosas Prantsuse Polüneesias asuvatest Seltissaartest suurim ja tähtsaim. Kaksiksaar koosneb Tahiti Nui ja Tahiti Iti saarest, mida ühendab Taravao maakitsus. Suurim linn Pepeete on ühtlasi ka Prantsuse Polüneesia halduskeskus.
– Tonga, saarestik Vaikse ookeani edelaosas Polüneesias, 3000 km Austraaliast (Sydneyst) kirdes, 640 kme Fidžist idas. Koosneb 169 saarest, mis paiknevad põhjast lõunasse kahe paralleelse, umbes 800 km pikkuse ahelikuna. Riigikord: konstitusiooniline monarhia.

Tootja

Olev Remsu

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud

Kaal

371

Kirjastus

Olev Remsu

Ilmumisaasta

2001

Lehekülgi

198

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Paradiisisaared Tahiti ja Tonga””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.