Parema käega
Parema käega
Back Cover

“Parema käega”

2.59

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985600932 Kategooriad: , , Silt:

Nende kaante vahele on kogutud umbes neljandik minu raadiojuttudest, mis 1990. aasta sügisest 1994. aasta kevadeni läbi “Ameerika Hääle” ja veidi ka “Vaba Euroopa” kuulajani on jõudnud. Ülejäänud kolmveerand on puudu seepärast, et nende autor ei pidanud ennast kogutud teoste vääriliseks ega lugusid endid üleavaldamiseks piisavalt kaasaegseks. Ajakirjandusega on juba kord nõnda, et see mis täna aktuaalne, on hiljem vaid tuim heliplõksakas kusagil mälu tagasopis. (Raadioajakirjanduse puhul, mõistagi. Ajalehte ootab järgmisel päeval veelgi hullem saatus.)

Järgnevad lood on esitatud enam-vähem muutmata kujul, st nii, nagu nad algselt kirjutatud-räägitud said. Paiguti olen siiski pidanud vajalikuks lisada joone alla “hilisemad märkused”, mis kõik tehtud juunis 1994. Ja et mitte tagantjärele targemana näida, on sisse jäetud ka väiksemad näpuvead.

Selsamal põhjusel tunnistan siinsamas üles ka kaks suuremat viltupanemist (väljajäänud juttudes, nagu arvata võib!). Esiteks olin ma siiski üsna veendunud, et Georg Bush valitakse 1992. aastal USA presidendiks tagasi, ja teiseks, et aastateks 1993-1994 sünnib meil selge parempoolne majanduspoliitika, nagu omaaegsed märgid seda ennustada lubasid. Nagu aeg on näidanud, läksin alt mõlemal korral. …

Raamatus on pühendus, kaaned kulunud.

Tootja

Igor Gräzin

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud. Sees on pühendus, kaaned kulunud

Kaal

160

Kirjastus

Trio

Ilmumisaasta

1994

Lehekülgi

150

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Parema käega””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga