Back Cover

“Piraadi saak. Salakaubavedaja pruut. Kapten Sinisteri armuke” 3 raamatut

29.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949242009-1 Kategooriad: , , Silt:
 • Raamat “Piraadi saak”
  Ameeriklanna Christine Sanders on lugupeetud St. Augustine´i kaupmehe tütar, keda pärast isa surma sunnitakse abielluma Inglise lordiga. Naise usub aga, et hoopis parem valik on soovimatu mehe juurest põgeneda ja piraadina merd seilates iseseisvalt jalad alla saada. Röövide täiuslik sihtmärk on tema enda abikaasa, kes rumala abielulepingu abil naise talle määratud pärandusest ilma jättis. Ent kui Christine võtab abikaasa Justin Delerue enda laevale vangi, selgub, et mehel on hoopis huvitavamad plaanid!Darlene Marshalli “Piraadi saak” on põnevas õhustikus hargnev haarav armastuslugu, mis räägib abielust ja vägivallast, kirest ja piraatidest. Kummastavad karakterid, mõnus huumor ja suured tunded iseloomustavad ka sarja “Piraadi armastus” kaht järgmist raamatust “Salakaubavedaja pruut” ja “Kapten Sinisteri armuke”.

 

 

 

 

 • Raamat “Salakaubavedaja pruut”
  Julia Cooperil on saladus, mis võib talle elu maksta. Enda kõrget päritolu varjates uurib ta, kes kasutab perekonna laevu salakaubaveoks, ning satub vangiks mehe juurde, kellesse ta lootusetult armub.
  Rand Washburnil on saladus, mis võib Juliale elu maksta. Kui ta inglanna enda talust leiab, peab ta leidma võimaluse naisest niimoodi vabaneda, et too aru ei saaks, et on sattunud Florida kõigi aegade suurima salakaubaoperatsiooni keskmesse. Saatuse tahtel aga armub Rand samuti.
  Milline tulevik võib oodata aristokraadi tütart ja mühaklikku salakaubavedajat?Darlene Marshalli “Salakaubavedaja pruut” on teine raamat sarjast “Piraadi armastus”. Esimeses raamatus “Piraadi saak” seigelnud Justin Delerue ja Christine Sandersi abielust sündinud noore leedi Julia elu on muutunud vähemalt sama pööraseks seikluseks kui tema vanematel.

 

 

 

 • Raamat “Kapten Sinisteri armuke”
  Amanda Stephenson on leskproua, kes reisib 1820ndatel Yorkshire´ist Charlestoni kindla kavatsusega enda kadunud abikaasa sugulaste juures sisse seada ja seal seebiäri alustada. Õnnetuseks jookseb laev karile ning pardale tungivad kaaperdajad. Kapten Sinister lubab naise turvaliselt sihtkohta toimetada, aga jätab lisamata, et teeb seda endale sobival ajal. Naise plaanidesse aga ei mahu sugugi seiklused piraadilaeva pardal hiiglasliku, karvase ja tahumatu mereröövlikapteni kaaslanna.”Kapten Sinisteri armuke” on viimane osa Darlene Marshalli sarjast “Piraadi armastus”. Nagu kaht esimest raamatut “Piraadi saak” ja “Salakaubavedaja pruut” iseloomustavad sedagi teost põnev sündmustik, värvikad ja hästi tabatud karakterid, tõepärane ajalooline taust ning suured tunded.
Tootja

Darlene Marshall

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

1131

Kirjastus

Odamees

Ilmumisaasta

2007

Lehekülgi

838

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Anu Vane

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Piraadi saak. Salakaubavedaja pruut. Kapten Sinisteri armuke” 3 raamatut”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.