Back Cover

“Väikesed kuradikesed 2”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949681129 Kategooriad: , Silt:

Tasakaalukalt viiendast kümnenda eluaastani

Laps tahab juba nüüd välja kolida – kuueaastasena? Kodus praalib ta täiega, aga koolis on häbelik ja vaikne. Pole kahtlust: viie kuni kümme aastased lapsed esitavad vanematele rohkelt väljakutseid.

Saksamaa suurima vanemateblogi autorid aitavad kasvatada lapsi armastusega ja närve kulutamata, nii et igapäevaelu ei varjutaks stress ja karistused. Nad annavad nõu, kuidas arendada lastes vastutustunnet, empaatiat ja austust. Kuna see aeg omab kasvatuse seisukohalt suurt tähtsust, siis tasub selles aktiivselt osaleda. Sel perioodil pannakse alus isiksuse stabiilsele arengule ja “talutavale puberteedile”. Isiklikud lood ja üllatusi pakkuv pilguheit laste mõtte- ja tundemaailma tagavad pingeteta pereelu, mille käigus rahuldatakse kõigi pereliikmete vajadused.

Katja Seide elab koos kahe lapse ja elukaaslasega Berliinis. Ta töötab sotsiaalpedagoogina lastega, kellel on sotsiaalne ja emotsionaalne mahajäämus, õpiraskused ja nägemispuuded. Lisaks toetab ta õpetajaid seminarijuhendajana, analüüsib olukordi tundides ja aitab vältida õppimishäireid.

Danielle Graf elab Berliinist põhja pool koos sõbra ja kahe lapsega. Ta töötab ärijuhtimise valdkonnas, aga neelab vabal ajal lastega seotud raamatuid. Danielle tugevuseks on mahukad uurimused ja faktide kokkukandmine ning omavahel ühendamine.

Tootja

Danielle Graf, Katja Seide

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

417

Kirjastus

Pegasus

Ilmumisaasta

2019

Lehekülgi

335

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Kersti Kaljuvee

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Väikesed kuradikesed 2””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga