Back Cover

“Pühad”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9985761553 Kategooriad: , , , ,

New York Times´i bestseller

Rikas pärijanna Kristine Kelly pidas abikaasat oma maailma nabaks. Ainsa lapsena, kes oli kaotanud esimesel kolledžiaastal mõlemad vanemad, pöördus ta oma keskkoolikallima Logan Kelly poole, et noormees hoiaks ja kaitseks teda. Mehe sarmist lummatuna järgnes naine jumaldava abikaasa ja kolme lapse emana talle kõigisse maailma paikadesse, kuhu neid viis Logan Kelly sõjaväeline karjäär. Kristine ei näinud seda, mida nägid kõik teised: et nägus seksikas Logan Kelly manipuleerib inimestega ning kasutab neid ära.

Ühel külmal detsembrihommikul saabus kõhedaks tegev ärkamine. Et Logani viimane ametikohustus oli lõppemas, sõitis Kristine koos lastega Leesbergi, Virginiasse, oma vanematelt päritud suurde vanasse farmi. Logan lubas neile mõne nädala pärast järele sõita, et veeta esimesed armeeteenistusest vabad jõulud perekonna keskel. Ainult et Logan jäi tulemata. Ta haihtus koos kaheksa miljoni dollariga, mille käsutamise oli Kristine lihtsameelselt temale volitanud. Jahmunud Kristine avastas purunenud südamega, et kahekümnest abieluaastast polnud talle jäänud midagi peale mälestuste.

Just siis, kui Krisitne’i elu oli madalseisus, ilmus tema ellu pankur Aaron Dunwoodie, kes pakkus kirge, tugevat õlga, millele toetuda ning suhet, millesse uskuda. Ent naine, keda on kord petetud, jääb kauaks ettevaatlikuks ja kergesti haavatavaks. Kristine pidi leidma vastused väga paljudele küsimustele, enne kui kinkida oma süda taas mehele: mis oli Loganiga tegelikult juhtunud … Mida ta ise tegelikult soovib … Ja mis saab siis, kui Logan – ohtlik, võrgutav ning vastupandamatu – tuleb tema ellu tagasi?

Ka selles teoses on ohtralt Fern Michaelsi raamatutele iseloomulikku mõtlikkust, erutust ja üllatusi. “Pühad” on liigutav portree naisest, kes seisab silmitsi mõeldamatu reetmisega, mehest, kes tahab teda hävitada, ning otsusest, mis rahuldab naise sügavat vajadust õigluse ja armastuse järele. Eksimatu jutuvestjana puudutab Fern Michaels nii südameid kui vaimu.

Sari: Sinine raamat

Tootja

Fern Michaels

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

460

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2000

Lehekülgi

359

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Karin Suursalu

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Pühad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga