Back Cover

“Sada filosoofi”

10.90

2 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9985739280 Kategooriad: , , Silt:

Nagu ütles Sokrates: “Järelemõtlemiseta pole elu elamist väärt.” Kuidas võiks oma elu mõtestamist paremini alustada kui kõige mõjukamate filosoofide abiga alates muistsest Kreekast ja Hiinast kuni tänase päevani välja?

Paljud sajandite vältel filosoofide poolt esitatud küsimused pakuvad huvi ka tänapäeval ning peegelduvad meieaegsetes suurtes vaidlustes. Mis on hea ja kurja loomus? Mis on olemise mõte ja kes me tegelikult oleme? Aastatuhandeid on filosoofid maadelnud selliste küsimustega, kaaludes iga mõtet kõrvuti kõigi teiste võimalike ratsionaalsete võimalustega. Kes olid need mehed ja naised, keda me nimetame suurteks filosoofideks? See haarav raamat käsitleb 100 filosoofi elu ja mõtteid, kes on enim muutnud meie maailmanägemust.

Õpi tundma Ida ja Lääne suurimate mõtlejate ning filosoofide loomingut! Igaüht sünniaastate järjekorras esitatud 100 filosoofist käsitleb elulooline ülevaadet, kokkuvõte nende mõtte arengust ja valik järeldustest, milleni nad jõudsid.

Filosoofiadoktor Peter J. King on filosoofia lektor Oxfordi ülikoolis Pembroke College´is. Ta on õpetanud filosoofiat Readingi ülikoolis, Põhja-Londoni ülikoolis, Birkbeck College´is ja King´s College´is Londonis. Ta on avaldanud nii akadeemilisi tekste religioonifilosoofiast, metafüüsikast ja filosoofilisest loogikast kui ka populaarteaduslikke artikleid poliitilisest filosoofiast ja parapsühholoogiast. Praegu tööta ta sissejuhatuse kallal religioonifilosoofiasse. Ta on Humanistlike Filosoofied Rühma liige.

Tootja

Peter J. King

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

625

Kirjastus

Sinisukk

Ilmumisaasta

2005

Lehekülgi

192

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Raul Veede

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Sada filosoofi””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga