Back Cover

“”Sherlock Holmesi lood” I-II osa. 2 raamatut”

42.90

5 laos

Täielik Sherlock Holmesi lugude kogumik kahes köites. Teine köide sisaldab järgmisi lugusid: „Sherlock Holmesi tagasitulek“, „Hirmu org“, „Viimane kummardus“ ja „Sherlock Holmesi märkmeraamat“.

  1. Raamat
    Esimene köide sisaldab järgmised lood: Etüüd punases; Nelja märk; Sherlock Holmesi seiklused; Sherlock Holmesi memuaarid; Baskerville´ide koer.
    Arthur Conan Doyle´i kunagi oma lõbuks ja palgatöö lisaks kirjutatud lood on tänapäeval klassikaks saanud ja tõlgitud terves maailmas. Tema kangelased Sherlock Holmes ja doktor Watson on paljudele lugejatele sedavõrd omaseks saanud, et Holmesi nimele tuleb veel praegugi kirju, kus talt palutakse abi ühe või teise juhtumi lahendamisel. Nii Ameerika Ühendriikides kui ka Suurbritannias tegutsevad Sherlock Holmesi ühingud, mille liikmed püüavad oma iidoli riietumisstiili jäljendada ja uurivad põhjalikult kõigi kirjeldatud juhtumite tagamaid. Käesolevas raamatus püüame anda ühtede kaante vahel poole Sherlock Holmesi kuulsatest juhtumitest.
  2. Raamat
    Käesolev raamat algab surnuks peetud Sherlock Holmesi ootamatu naasmisega. Conan Doyle otsustas, et ta ei taha enam kuulsa detektiivi seiklustest kirjutada ning laskis tal hukkuda surmavõitluses doktor Moriartyga. Tema lugejatel oli aga asjast teistsugune arusaamine ning üldsuse survel pidi kirjanik jätkama. Kurjategijad polnud maailmast kuhugi kadunud ning leidliku ja külmaverelise Sherlock Holmesi abi läks vaja veel paljude keeruliste lugude lahendamisel.
Tootja

Arthur Conan Doyle

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

2240

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2022

Lehekülgi

1176

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

A. Tann, Ester Heinaste, Krista Kaer, Villem Pedajas

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““”Sherlock Holmesi lood” I-II osa. 2 raamatut””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga