somaatika ees
somaatika ees
Back Cover

“Somaatika – nooreks jäämise kunst”

9.90

3 laos

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9789949253906 Kategooriad: ,

Kui meie keha muutub kangeks, valusaks või väsib, mõtleme tihti sellele, et hakkame vanaks jääma. Aga kas probleem on ikka selles?

Selle teedrajava raamatu kaudu mõistate, et paljud vanadusega seostatud füüsilised hädad pole sugugi paratamatud, vaid need on välditavad. See mõistust ja keha hõlmav programm tõestab põhjapanevalt, et niisugused hädad nagu lihaste kangus, valutav selg, krooniline valu, kurnatus ja vahel isegi kõrge vererõhk ei pea teid kunagi kimbutama, kui säilitate teadliku kontrolli oma närvisüsteemi ja lihaste üle. See tähendab, et keha võib muuta harjumusliku liigutuse tahtmatuks, hävitavaks mustriks, mille nimeks on sensomotoorne amneesia, ja tutvustab lihtsat, kuid efektiivset viisi neist harjumustest sensomotoorse teadlikkusega vabaneda. Te võite nautida oma painduvat ja tervet keha surmani ning pääseda vanaduse ja vigastuste lõksust, kui kulutate päevas viis minutit harjutustele.

“Somaatika – nooreks jäämise kunst” on praktiline ja lihtne raamat, mis aitab pöörata tagasi vananemise füüsilisi nähtusi või tõrjuda neid veel enne, kui need teid mõjutama hakkavad.

Tootja

Thomas Hanna

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

196

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2013

Lehekülgi

207

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Leena Suits

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Somaatika – nooreks jäämise kunst”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga